HOROSKOPY NA ROK 2015

PODĽA ČÍNSKEHO ZVIERATNÍKA

Ľudia narodení v roku : 2008, 1924,1936,1948,1960,1972,1984,1996,2008

Potkanov postretne v roku 2015 viac nových príležitostí ,šťastia a úspechu. Práve tento rok môže byť pre vás zlomový a kľúčový, keď sa môžete zlepšiť a posunúť iným smrom. Viac si verte a budte pozitívne naladený, buďte ostražitý aby ste nepremárnili svoje šance ktoré prichádzajú práve teraz. Je čas na veľké sny, nové projekty,ktoré sa môžu stať skutočnosťou. Do vášho sektoru na sever prichádzajú dve veľmi priaznivé energie prinášajúce zdravú energiu s novými príležitosťami,podporou od priateľov a vplyvných ľudí . A tak môžete očakávať šťastné a priaznivé udalosti v práci,i v osobnom živote. Tieto energie na severe aktivujte trojnohou žabou,rybou Arowana, dračou korytnačkou, krištálmi,... Z osobných amuletv využite prívesok Ru yi zavesený na severe alebo kľúč šťastia , prívesok koníka ktorý môžete nosiť stále pri sebe. Ak budete cítiť stratu energie,málo motivácie,prípadne vás prepadne lenivosť a nechuť , použite krištálové náramky,prívesky a amulety / garnát, slnečný kameň/. Zdravie bude dobré,no 31 a 43 roční by si mali dávať pozor na prepracovanosť,stres,..odporúča sa nosiť pri sebe wulou prívesok na ochranu zdravia. V láske neočakávajte niečo veľké a nové, nedávajte príliš veľa energie do hľadania nového partnera,...tento rok nie je na to vhodný.


Ľudia narodení v roku: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913, 1901

Vaše šťastie bude v roku 2015 veľmi dobré, zažijete pár pádov ale i skokov nahor. Nepríjemnosti vám prináša hlavne spor a hádka, nedorozumenie v komunikácii, preto udržujete svoj hnev na minime. Pohoda a pozitívne naladenie bude kľúčom k úspešnému roku 2015. Prichádza šťastie,prípadne výhra,na jej podporu môžete použiť prívesok kľúč šťastia, šťastnú osmičku, nekonečný uzol s jádeitovým príveskom. Na severovýchode bude hviezda konfliktu a tá prináša negtívne udalosti, hádky a viac stresu. Jej negtíva vám pomôže zmierniť prívesok koníka, podporujúci vnútornú silu a výdrž alebo ohnivá guľka, ohnivé koleso.Taktiež chýbajúci zemský element podporte krištálovými náramakami a príveskami ako aquamarin, lapis lazulit a onyx. Šťastie vo financiáh nebude stále, energie podporíte rybou arowana alebo trojnohou žabou. Na zdravie by si mali dávať pozor hlavne 30 a 42 roční, noste pri sebe wulou tekvicu z jádeitu. Bohužiaľ byvol je v priamom konflikte s Tai Sui, preto nesedte a nespite smerom na juhozápad, odporúča sa nosiť pri sebe amulet Pi yao a taktiež umiestniť na JZ párik Pi yaov. Na severovýchod, do vášaho paláca prichádza neočakávaná výhra a šťastie. Môže to byť vo forme neočakávanej pomoci od šéfa, priateľa, nápomocnej osoby, podpora v práci a uznanie, povýšenie. Aktivujte túto hviezdu 6 mincami alebo príveskom Ru Yi. Ak nebudete v práci riskovať, nové dvere a projekty budú pre vás otvorené. V láske môžete tiež očakávať prekvapenie, ak však hľadáte nového partnera, radšej opatrne. Zadané byvoly sa budú tešiť radostej udalosti a šťastiu.

Ľudia narodení v roku : 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1914, 1902

Tigre sa majú na čo tešiť. Šťastie prichádza vo viacerých životných oblastiach, iba si musíte okolo seba vytvoriť správne okolie so správnymi ľuďmi a priateľmi. Tento rok je rok ťažkej práce no aj výsledkov. Pozor na hádky a stresujúce obdobia, tie bohužiaľ potrápia každého z nás. Vyhnite sa hádavým ľuďom a nepúšťajte sa do sporov a konfliktov. Vedľa v sektore na SV sú traja vrahovia,ktorí vás vedia strhnúť do nepríjemných situácií. Preto sa odporúča nosiť pri sebe amulet 3 ochráncov a držať svoje emócie. Tigre budú mať charizmu a ľahko si vytvoria nové priateľstvá,preto ak potrebujte pôsobiť na svoje okolie, prípade ste vo vedúcej funkcii a očakávate spoluprácu a dobré vzťahy, vystavte si na pracovný stôl sošku Bôžika sediaceho na tigrovi. Pomôže Vám udržať svoje miesto a podporí autoritu a bohatsvo. Počas roka budete mať veľa energie a vnútornej sily, viera v seba vám pomôže čeliť prekážkam v práci. Na podporu svojej vlastnej energie môžete nosiť pri sebe amulet s koníkom. Financie budú dobré, pozor by si mali dávať 17,41 a 77 ročné tigre,hlavne na svoje výdavky. Zdravie bude dobré, problémy potrápia iba 53 a 63 ročných, odporúča sa nosiť náramky a prívesky aventurínu, jaspisu alebo tigrie oko. Na severovýchod do vášho sektoru vlieta šťastná hviezda 6, ktorá vám prináša výhru a neočakávaný zisk a šťastie. Aktivujete tento sektor 6 mincami, zvončekovou zvonkohrou alebo krištálovými príveskami, čím prilákate šťastie priamo z nebies k vám. V láske sa bude tigrom dariť,stretnete nových ľudí s možnosťou vytvorenia nového partnerského vzťahu.Na jeho podporu a aktiváciu môžete použiť mandarínske kačičky.

 


Ľudia narodení v roku:2011, 1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915, 1903

Rok 2015 sľubuje zajacom dobrý a úspešný rok. Ak máte za sebou dlhodobé plány a tvrdú prácu, úspech a výsledky sa začínajú ukazovať práve teraz. Prichádza na pomoc Hviezda Generála, ktorá vám pomôže pri problémoch a podporí v práci, vhodným symbolom na pracovnom stole je soška Kuan Konga alebo soška kozy, zajaca. Vo vedľajšom sektore sú traja vrahovia, preto sa zajacom odporúča nosiť prívesok troch ochráncov, aby vám hádky a nedorozumenia nepriniesli stres a negatívnu energiu. Vnútroná sila a energia bude v tomto roku konečne veľká,takže budete schopný dosiahnuť veľké veci. Na svoju podporu úspechu si môžete vystaviť doma sošku koníka alebo na tašku zavesiť prívesok koňa. Najviac možností vo financiách budú mať 28 a 64 ročné zajace, naopak 16,40 a 76 ročné by si mali dávať pozor na dôveru a radšej byť opatrní vo financiách. Po ťažkom roku ktorý už máte konečne za sebou sa zajace budú tešiť dobrému zdraviu, a to hlavne 28 a 40 roční . Pozor by si mali dávať 52 a 64 ročné zajace, ako ochranu je dobré nosiť pri sebe prívesok wulou tekvice. Na východ do vášho domovského paláca prichádza šťastná energia podporujúca obchod, šťastie a výhru v konkurenčnom boji. Podporte tieto šťastné energie zvonkohrou s nekonečným uzlom alebo zvonkohrou víťazstva, príveskom Ru Yi alebo banerom s tretím okom. Zajace podporí aj silná hotu kombinácia 6/1 ktorá prináša múdrosť a úspech v škole, šťastie v práci týkajúcej sa vzdelávania, umenia, literatúry. Vystavte si na východ niekoľko bambusov, prípadne noste pri sebe aventurínovú pagodu s nekonečným uzlom. V práci a obchode neriskujte zbytočne, skôr hľadajte , požiadajte a prijmite pomoc ktorá sa ukáže. Využite každú príliežitosť, pretože šťastie bude na vašej strane. Zajace budú mať charizmu, takže nájsť si nového partnera nebude problém. Svoje šťastie podporíte kameňom a náramkom z turmalínu, mesačný kameň alebo perly.

Ľudia narodení v roku :2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916, 1904

Rok 2015 má pre drakov pripravený úspech, avšak nie zadarmo. Obklopte sa priateľmi ktorí vám veria a pomôžu . Pomoc prichádza nečakane , nové možnosti a vlastný rozvoj vás môže posunúť na úplne iný level. Budujte svoj majetok a vždy ostaňte pozitívne naladený. Na juhovýchod 1 prichádza šťastná hviezda pomoci, privítajte a podporte jej prítomnosť soškami Fuk Luk Sau v tomto sektore,prípade sem položte sošku slona alebo biely krištál. Vaša vnútorná energia a viera v seba nebude taká silná ako by ste potrebovali. Motivujte sa počas celého roka a hlavne verte v svoje vlastné schopnosti. Vnútornú energiu podporíte príveskom alebo náramkom z jádeitu,ametystu, chyroprasu. V obývačke alebo na pracovnom stole vám energiu dodá usmievavý Budha .Stabilná finančná situácia platí pre 39,51 a 79 ročných, pozor by si na svoje výdavky mali dávať 27 a 51 roční draci. Avšak rada pre všetkých drakov, nepožičiavajte penize iným ani sebe , skúste problémy prekonať sami a financie aktivovať príveskom šťastia, trojnohou žabou alebo 6 mincami. Všetci draci by si mali dávať pozor na svoje zdravie, nakoľko na juhovýchode bude negatívna hviezda chorôb a tá prináša stres, choroby, dlhotrvajúce zdravotné problémy hlavne pre 27 a 75 ročných. Na podporu zdravia si na juhovýchod vystavte kovovú wulou tekvicu a jednu noste celý rok pri sebe,vhodný je aj medicine amulet. Rok 2015 bude rokom vhodným na zmenu v práci, kariére alebo v obchode. Neriskujte však, dopredu si všetko naplánujte a tak konajte. Láska nebude v tomto roku vašou prioritou. Draci sa budú viac hádať a to im môže priniesť komplikácie aj do nových aj do trvalých vzťahov. Lásku aktivujete v spálni soškou alebo príveskom mandarínskych kačíc.