HOROSKOPY NA ROK 2015

PODĽA ČÍNSKEHO ZVIERATNÍKA

Ľudia narodení v roku : 2008, 1924,1936,1948,1960,1972,1984,1996,2008

Potkanov postretne v roku 2015 viac nových príležitostí ,šťastia a úspechu. Práve tento rok môže byť pre vás zlomový a kľúčový, keď sa môžete zlepšiť a posunúť iným smrom. Viac si verte a budte pozitívne naladený, buďte ostražitý aby ste nepremárnili svoje šance ktoré prichádzajú práve teraz. Je čas na veľké sny, nové projekty,ktoré sa môžu stať skutočnosťou. Do vášho sektoru na sever prichádzajú dve veľmi priaznivé energie prinášajúce zdravú energiu s novými príležitosťami,podporou od priateľov a vplyvných ľudí . A tak môžete očakávať šťastné a priaznivé udalosti v práci,i v osobnom živote. Tieto energie na severe aktivujte trojnohou žabou,rybou Arowana, dračou korytnačkou, krištálmi,... Z osobných amuletv využite prívesok Ru yi zavesený na severe alebo kľúč šťastia , prívesok koníka ktorý môžete nosiť stále pri sebe. Ak budete cítiť stratu energie,málo motivácie,prípadne vás prepadne lenivosť a nechuť , použite krištálové náramky,prívesky a amulety / garnát, slnečný kameň/. Zdravie bude dobré,no 31 a 43 roční by si mali dávať pozor na prepracovanosť,stres,..odporúča sa nosiť pri sebe wulou prívesok na ochranu zdravia. V láske neočakávajte niečo veľké a nové, nedávajte príliš veľa energie do hľadania nového partnera,...tento rok nie je na to vhodný.

 Prívesok koník              Prívesok kľúč             Ru Yí                        Rybky

  Wulou šťastia         Wulou mačacie oko


Ľudia narodení v roku: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913, 1901

Vaše šťastie bude v roku 2015 veľmi dobré, zažijete pár pádov ale i skokov nahor. Nepríjemnosti vám prináša hlavne spor a hádka, nedorozumenie v komunikácii, preto udržujete svoj hnev na minime. Pohoda a pozitívne naladenie bude kľúčom k úspešnému roku 2015. Prichádza šťastie,prípadne výhra,na jej podporu môžete použiť prívesok kľúč šťastia, šťastnú osmičku, nekonečný uzol s jádeitovým príveskom. Na severovýchode bude hviezda konfliktu a tá prináša negtívne udalosti, hádky a viac stresu. Jej negtíva vám pomôže zmierniť prívesok koníka, podporujúci vnútornú silu a výdrž alebo ohnivá guľka, ohnivé koleso.Taktiež chýbajúci zemský element podporte krištálovými náramakami a príveskami ako aquamarin, lapis lazulit a onyx. Šťastie vo financiáh nebude stále, energie podporíte rybou arowana alebo trojnohou žabou. Na zdravie by si mali dávať pozor hlavne 30 a 42 roční, noste pri sebe wulou tekvicu z jádeitu. Bohužiaľ byvol je v priamom konflikte s Tai Sui, preto nesedte a nespite smerom na juhozápad, odporúča sa nosiť pri sebe amulet Pi yao a taktiež umiestniť na JZ párik Pi yaov. Na severovýchod, do vášaho paláca prichádza neočakávaná výhra a šťastie. Môže to byť vo forme neočakávanej pomoci od šéfa, priateľa, nápomocnej osoby, podpora v práci a uznanie, povýšenie. Aktivujte túto hviezdu 6 mincami alebo príveskom Ru Yi. Ak nebudete v práci riskovať, nové dvere a projekty budú pre vás otvorené. V láske môžete tiež očakávať prekvapenie, ak však hľadáte nového partnera, radšej opatrne. Zadané byvoly sa budú tešiť radostej udalosti a šťastiu.

Ľudia narodení v roku : 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1914, 1902

Tigre sa majú na čo tešiť. Šťastie prichádza vo viacerých životných oblastiach, iba si musíte okolo seba vytvoriť správne okolie so správnymi ľuďmi a priateľmi. Tento rok je rok ťažkej práce no aj výsledkov. Pozor na hádky a stresujúce obdobia, tie bohužiaľ potrápia každého z nás. Vyhnite sa hádavým ľuďom a nepúšťajte sa do sporov a konfliktov. Vedľa v sektore na SV sú traja vrahovia,ktorí vás vedia strhnúť do nepríjemných situácií. Preto sa odporúča nosiť pri sebe amulet 3 ochráncov a držať svoje emócie. Tigre budú mať charizmu a ľahko si vytvoria nové priateľstvá,preto ak potrebujte pôsobiť na svoje okolie, prípade ste vo vedúcej funkcii a očakávate spoluprácu a dobré vzťahy, vystavte si na pracovný stôl sošku Bôžika sediaceho na tigrovi. Pomôže Vám udržať svoje miesto a podporí autoritu a bohatsvo. Počas roka budete mať veľa energie a vnútornej sily, viera v seba vám pomôže čeliť prekážkam v práci. Na podporu svojej vlastnej energie môžete nosiť pri sebe amulet s koníkom. Financie budú dobré, pozor by si mali dávať 17,41 a 77 ročné tigre,hlavne na svoje výdavky. Zdravie bude dobré, problémy potrápia iba 53 a 63 ročných, odporúča sa nosiť náramky a prívesky aventurínu, jaspisu alebo tigrie oko. Na severovýchod do vášho sektoru vlieta šťastná hviezda 6, ktorá vám prináša výhru a neočakávaný zisk a šťastie. Aktivujete tento sektor 6 mincami, zvončekovou zvonkohrou alebo krištálovými príveskami, čím prilákate šťastie priamo z nebies k vám. V láske sa bude tigrom dariť,stretnete nových ľudí s možnosťou vytvorenia nového partnerského vzťahu.Na jeho podporu a aktiváciu môžete použiť mandarínske kačičky.

 


Ľudia narodení v roku:2011, 1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915, 1903

Rok 2015 sľubuje zajacom dobrý a úspešný rok. Ak máte za sebou dlhodobé plány a tvrdú prácu, úspech a výsledky sa začínajú ukazovať práve teraz. Prichádza na pomoc Hviezda Generála, ktorá vám pomôže pri problémoch a podporí v práci, vhodným symbolom na pracovnom stole je soška Kuan Konga alebo soška kozy, zajaca. Vo vedľajšom sektore sú traja vrahovia, preto sa zajacom odporúča nosiť prívesok troch ochráncov, aby vám hádky a nedorozumenia nepriniesli stres a negatívnu energiu. Vnútroná sila a energia bude v tomto roku konečne veľká,takže budete schopný dosiahnuť veľké veci. Na svoju podporu úspechu si môžete vystaviť doma sošku koníka alebo na tašku zavesiť prívesok koňa. Najviac možností vo financiách budú mať 28 a 64 ročné zajace, naopak 16,40 a 76 ročné by si mali dávať pozor na dôveru a radšej byť opatrní vo financiách. Po ťažkom roku ktorý už máte konečne za sebou sa zajace budú tešiť dobrému zdraviu, a to hlavne 28 a 40 roční . Pozor by si mali dávať 52 a 64 ročné zajace, ako ochranu je dobré nosiť pri sebe prívesok wulou tekvice. Na východ do vášho domovského paláca prichádza šťastná energia podporujúca obchod, šťastie a výhru v konkurenčnom boji. Podporte tieto šťastné energie zvonkohrou s nekonečným uzlom alebo zvonkohrou víťazstva, príveskom Ru Yi alebo banerom s tretím okom. Zajace podporí aj silná hotu kombinácia 6/1 ktorá prináša múdrosť a úspech v škole, šťastie v práci týkajúcej sa vzdelávania, umenia, literatúry. Vystavte si na východ niekoľko bambusov, prípadne noste pri sebe aventurínovú pagodu s nekonečným uzlom. V práci a obchode neriskujte zbytočne, skôr hľadajte , požiadajte a prijmite pomoc ktorá sa ukáže. Využite každú príliežitosť, pretože šťastie bude na vašej strane. Zajace budú mať charizmu, takže nájsť si nového partnera nebude problém. Svoje šťastie podporíte kameňom a náramkom z turmalínu, mesačný kameň alebo perly.

Ľudia narodení v roku :2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916, 1904

Rok 2015 má pre drakov pripravený úspech, avšak nie zadarmo. Obklopte sa priateľmi ktorí vám veria a pomôžu . Pomoc prichádza nečakane , nové možnosti a vlastný rozvoj vás môže posunúť na úplne iný level. Budujte svoj majetok a vždy ostaňte pozitívne naladený. Na východ 1 prichádza šťastná hviezda pomoci, privítajte a podporte jej prítomnosť soškami Fuk Luk Sau v tomto sektore,prípade sem položte sošku slona alebo biely krištál. Vaša vnútorná energia a viera v seba nebude taká silná ako by ste potrebovali. Motivujte sa počas celého roka a hlavne verte v svoje vlastné schopnosti. Vnútornú energiu podporíte príveskom alebo náramkom z jádeitu,ametystu, chyroprasu. V obývačke alebo na pracovnom stole vám energiu dodá usmievavý Budha .Stabilná finančná situácia platí pre 39,51 a 79 ročných, pozor by si na svoje výdavky mali dávať 27 a 51 roční draci. Avšak rada pre všetkých drakov, nepožičiavajte penize iným ani sebe , skúste problémy prekonať sami a financie aktivovať príveskom šťastia, trojnohou žabou alebo 6 mincami. Všetci draci by si mali dávať pozor na svoje zdravie, nakoľko na juhovýchode bude negatívna hviezda chorôb a tá prináša stres, choroby, dlhotrvajúce zdravotné problémy hlavne pre 27 a 75 ročných. Na podporu zdravia si na juhovýchod vystavte kovovú wulou tekvicu a jednu noste celý rok pri sebe,vhodný je aj medicine amulet. Rok 2015 bude rokom vhodným na zmenu v práci, kariére alebo v obchode. Neriskujte však, dopredu si všetko naplánujte a tak konajte. Láska nebude v tomto roku vašou prioritou. Draci sa budú viac hádať a to im môže priniesť komplikácie aj do nových aj do trvalých vzťahov. Lásku aktivujete v spálni soškou alebo príveskom mandarínskych kačíc.

Ľudia narodení v roku : 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1917, 1905

Ľudia narodení v roku hada a môžu tešiť na vzrušujúci a šťastný rok.Okolo vás bude veľa šťastných udalostí a ľudí a tak sa vám bude dariť v práci a financiách . Ťažiť z dobrej energie budú hlavne ženy , ktoré budú mať viac príležitosť ukázať svoju autoritu, postavenie a úspech. Každý had by sa mal tohto roku snažiť a pracovať až do úspešného konca.Hviezdy budú stáť pri vás tak využte každú príležitosť ktoré povedie k zisku. Na podporu tejto šťastnje energie si vystavte sošku hada v obývačke,prípadne noste pri sebe amulet šťastia z jádeitu. Je dobré nosiť krištálové náramky hlavne z opálu a amazonitu. Dariť sa finančne bude hlavne 38 ročným,zažijete jeden z najlepších rokov. 26 a 50 roční by ysi mlai dávať viac pozor na financie a aktivovoať ich trojnohou žabou. Hadi by i mlai však totho roku dávať pozor na svoje zdravie. Na juhovýchode bude hviezda chorôb ktorá vám hovorí aby ste zdravie nezanedbali, a riešili už prvé príznaky. Je dobré na juhovýchod umiestniť wulou tekvicu najlepšie z kovu a pri sebe nosiť prívesok wulou alebo amulet medicie budha. Obdarený budete hotu kombináciou 2/7 ktorá prináša hlavne zisk a financie,prosperitu,neočakaávané benefity. Obchod bude expandovať,len budte čestný a postupujte krok za krokom. V láske to nebude ľahké, hlavne zadaní sa budú viac hádať. Preto podporte svoj vzťah v spálni, prípadne na severozápade nekonečným uzlom, kačicami,príveskom mandarínskych kačíc.


Rok narodenia: 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918, 1906

Ľudia narodení v roku koňa budú mať bežný rok aj so šťastnými udalosťami i niekoľkými pádmi. Nakoľko ovca je váš pomocník, môžete očakávať pomoc od priateľov a kolegov. Patríte k ambicióznym a silným ľuďom, máte radi veci pod kontrolou, no tohto roku neriskujte, utíšte sa a šetrite svoju energiu do budúceho obdobia. Dve veľké šťastné energie sa nachádzajú v okolí vášho paláca, čo povedie k úspechu a novým možnostiam. Podporte svoje šťastie a nepremárnite tieto možnosti, vhodným amuletom je minca koňa alebo prívesok koníka, prípadne soška kozy na pracovnom stole. Energie nebudete mať na rozdávanie, tak posilnite svoju vnútornú chi krištálovými príveskami, náramkami z topázu, morganitu, smoky krištálu. Taktiež si pomôžte vitamínmi a doplnkami aby ste mali dostatok energie na svoje výkony. Úspech bude nadosah no nebudete mať toľko enerie ako inokedy. Vo financiách pozor na výdavky,hlavne 37 a 61 roční. Financie aktivujete trojnohou žabou alebo príveskom s nekočným uzlom. Je dobré podporiť sa aj červenou farbou a červenými príveskami, obklopiť sa ohňom, sviečkami, ....Zdravie bude dobré, 13,61 a 73 roční pozor na prechladnutia. Naopak 37 a 49 roční sa môžu tešiť na výborné zdravie. Negatívnou stránkou v roku 2015 bude prítomnosť hviezdy strát vo vašom paláci. Dávajte si pozor na zlodejov, susedov,na svoje veci ale aj súbory a dáta v počítači ,...7 je hviezda straty čohokoľvek,aby ste nemuseli riešiť problémy tohto druhu. Odporúča sa nosiť pri sebe amulet nosorožca a na juh umiestniť sošku nosorožca alebo niekoľko babusov v sklenej nádobe. V láske sa vám dariť nebude. Je tu možnosť zrady a nezhody pri novom vzťahu. Zadaní pocítia tlak,nedorozumenia,preto je vhodné podporiť lásku kačičkami v spálni alebo nosením pri sebe.


Rok narodenia: 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919, 1907

Toto je váš rok, kedy vám bude umožnené dosiahnuť úspech a zažiť viacero šťastných udalostí. Ak ste veci plánovali a postupne pripravovali svoje projekty,teraz ich môžete uskutočniť. Prichádzajú príležitosti na polepšenie si, finančné zisky a neočakávané šťastné udalosti. Celý rok sa môžete tešiť podpore od priateľov, kolegov,vedúcich alebo šéfa, ...vo vašom paláci sa nachádza Tai sui navyše ste obklopený dvoma šťastnými hiezdami,....takže ste silný a dostávate podporu. Tai sui sa pozerá von z vášho paláca,takže prináša šťastie a radosť práve vám. Vystavte si na jeho podporu na juhozápad párik dvoch Pi Yaov a noste pri sebe amulet s Pi Yaom. Finančná stabilita bude patriť 24 a 48 ročným, naopak 36 a 60 roční by si mali dávať pozor na výdavky a kontrolovať ich. Zdravie bude dobré, tšiť a môžu 36 a 48 ročné kozy, menšie probleémy postretnú 60 a 72 ročné. Pri zdravtných problémoch a slabšom zdraví je dobré nosiť pri sebe wulou prívesok. Do vášho paláca na juhozápad prilieta hviezda budúcej prospeity 9. Tá prináša viac možností v práci a finaciách. Aktivovoať ju môžete príveskom 9 mincí. V láske bude tento rok ovciam priať. Nezadaní budú mať možnosť stretnúť pravú lásku,ak to budete cítiť tak do thot chodte. Taktiež ak máte v plábe svadbu, rok kozy je na to vhodný. Zadané kozy prežijú kľudný a harmonický rok. Vhodné prívesky a kamene pre kozu sú malachit, achát a opál.

Rok narodenia: 2004, 1992, 1980. 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

Tento rok bude pre opice nezabudnuteľný. Majte srdce otvorené a sledujte všetky signály ktoré môžu viesť k úspechu. Nič vás nezastaví,pretože budete plný energie a vitality . Hoc sa rok 2015 javí ako úspešný a plný šťastných udalostí, stále musíte dávať pozor na hviezdu vo vašom paláci. Sú tu traja vrahovia, preto sa odporúča nosiť pri sebe amulet troch ochráncov aby ste zmiernili ich negatívny dopad. Váš element bude tohto roku silný,čiže budete mať dostatok fyzickej i psychickej energie. Pozor na stres,nedovolte mu znepríjemniť vám šťastné momenty roka. Finančne si najviac polepšia 35 a 59 roční, riskovať by nemali 11,47 a 77 roční. Zdravie bude dobré, iba 22 a 35 ročných potrápi niekoško zdrvotných tťažkostí hlavne spôsobených stresom. Vo vašom paláci je hviezda budúcej prosperity ktorá hovorí o úspechu,šťastí a plnení snov. Podporte juhozápad 9 mincami alebo dračou korytnačkou, vhodná je aj červená krištálová guľka. V práci sa vám bude dariť,no najväčší úspech zažijete až neskôr. Preto aj naďalej plánujte a budujte svoj sen. V láske budú opice plné energie a budú okolo seba rozdávať lásku a šťstie. Nezadaní majú možnosť stretnúť pravú lásku a stáleho partnera, zadané opice sa môžu tešiť na spokojný a kľudný rok s partnerom. Nezabúdajte že rodina je znakom šťastia a preto nedovolte tretej osobe aby vám to zničila. Ak sa niekto taký objaví, noste pri sebe amulet s kohútom.


Rok narodenia: 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1921, 1909

Tento rok bude rok zmien. Dobré dni vystriedajú nepriaznivé,preto sa pripravte na náročný rok. Okolo vás bude vicero neprajných energií s ktorými budete musieť bojovať. Doboru správou je že budete mať dostatok enerie prekonať ťažké obdobie. Do vášho paláca na západ prilieta negatívna hviezda 5,navyše tu budú traja vrahovia, ktorí prinášajú problémy do vzťahov, financií, strata postavenia. Ošetrite hlavne západ pagodou alebo 6 rúrkovou zvonkohrou. Taktiež je dobré nosiť pri sebe amulet pagody a troch ochráncov. Vo financiách sa bude dariť 34 a 58 ročným, 46 a 70 roční budú musiať viac pracovať a snažiť sa pretože prichádza finančná nestabilita. Podporte okolo seba ohnivú chi aby ste mali energiu prekonávať ťažkosti, vhodná je soška draka a nosenie citrínu. Zdravie bude podobné ako v roku 2014, 24 a 34 roční by si mali dávať viac pozor na diétu, problémy s trávením, odporúča sa nosiť pri sebe wulou tekvicu. Prítomnosť hviezdy 5 môže z malého zdravotného problému urobiť väčšie zdravotné problémy,preto dávajte na seba pozor, nestresujte, nerozčuľujte sa . V pracovnej oblasti vám pomôže zmena, no pripravte sa na ohováranie, neprajnosť, žiarlivosť. Ako ochranu pred neprajnosťou je dobré nosenie amuletu kohúta, prípadne soška kohúta v obývačke alebo na pracovnom stole.

Rok narodenia: 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1922, 1910

Tento rok bude psom priať viac v láske ako práci a financiám. Je to vhodný čas venovať sa rodine a vzťahom, , vytvoriť v rodine harmóniu a zázemie. Tohto roku sa však nebudete cítiť dobre a plný energie, okolo vás sú negatívne vplyvy s ktorými sa budete musieť popasovať. Je to hlavne viac jinovej energie, ktorú prekonáte spolu priateľmi, svojou aktivitou a činnosťou, nebudte sami . Troch vrahov a ich negatívny účinok ošetríte príveskom troch ochráncov, taktiež je pre vás dôležité ošetrenie západného sektoru pagodou alebo 6 rúrkovovu zvonkohrou. Ak prídu problémy požiadajte rodinu a priateľov o pomoc, vyhnite sa stresovým situáciám a podporte svoju vntornú chi krištálmi ako labradorit a rubín. Vhodný je aj prívesok usmievavého Budhu a veľa svetla a sviečok okolo vás. Na zdravie veľký pozor,hlavne 45 a 57 roční potrápia zdravotné problémy. Odporúča sa nosiť wulou tekvicu pri sebe,taktiež v spálni na nočnom stolíku kovová wulou ošetrí priestor pred chorobami.Na financie pozor, hlavne 21 roční by mali dobre sledovať svoje výdavky. Na podporu ziskov si umiestnite loď s krištálmi a mincami na sever, vhodná je aj zlatá žaba s mincou . 45 a 69 roční majú možnosť výhry. V láske sa vám bude dariť, energia hviezdy 4 prináša viac vášne, vzťahov, šťastia,priateľov,...Ak hľadáte stáleho partnera noste pri sebe prívesok kačičiek a na sz umiestite mandarínske kačice. Ak chodíte do školy,očakávajte úspešný rok,svoje výsledky podporíte krištálom žltým v okne alebo pagodou.


Rok narodenia: 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

Aj prasa tak isto ako pes sa môžu tešiť na spokojný a úspešný rok prevažne v láske,vzťahoch a rodine. Sústredte sa na harmóniu a dobré vzťahy v rodine, prácu a kariéru dajte na druhé miesto. Vo vašom paláci sa nachádza šťastná hviezda ktorá vám pomôže stáť pevne na zemi, podporí autoritu a postavenie. Podporte ju na severozápade soškou draka,dračej korytnačky alebo bielym krištálom. Vaša vnútorná energia bude oslabená,nebudete sa cítiť komfortne, preto je dobré nosiť pri sebe amulet koníka,ktorý vám prinavráti silu a výdrž na ceste za úspechom. Viac myslite pozitívne,motivujte sa ,predstavujte si svoj úspech ako skutočnosť. Tento rok nie je vhodný na lenivosť a nezáujem,pracujte na sebe,...len tak môže prísť úspech. Vnútornú energiu pozdvihnite krištálmi ako citrín ,rubín, ruženín a achát. Vo financiách sa bude dariť 44 a 68 ročným, pozor by si mali dávať 20 a 56 roční. Tým sa odporúča aktivovoať sever zlatou žabou alebo vázou hojnosti. Na zdravie si dávajte pozor,hlavne na prechladnutia ktoré sa môžu skomplikovať. V láske sa vám bude dariť,bude to rušný rok no dopadne to dobre. Očakávať môžete spokojné a šťastné partnerstvo. Ak študujete podporte svoj úspech pagodou alebo bambusmi na severozápade, hviezdy vám budú priať.