HOROSKOPY NA ROK 2014

Feng shui v roku 2014 je ovplyvnené hlavnou hviezdou 4, ktorá bude v centrálnom paláci. Je dobré do centra umiestniť párik mandarínskych kačíc alebo symbol nekonečného uzla s mincou na podporu lásky, vzťahov a harmónie počas celého roku. Tento rok pozor na nové vzťahy,mimo manželské vzťahy a nepríjemnosti spôsobené láskou. Ochranný symbol pre zradu, neveru a ohovárenie je symbol kohúta alebo prívesok s kohútom. Je dobré nosiť čerevný náramok s jádeitovým lotosom, ktorým aktivujete šťastie v láske, komunikácii a zároveň sa ochránite pred neprajníkmi. Hviezda 4 je aj hviezdou vzdelania, učenia, študentov, kreativity. Ak potrebujete aktivovať túto životnú oblasť vystavte si do centra pagodu,dupľovanú rybku napríklad na pracovnom stole alebo v centrálnom paláci.

                minca s uzlom        minca kohút             kačky                  náramok šťastia         soška kohút

Rok 2014 bude plný sporov, stresu, politickej nestability a nezhôd. Pred rozpormi, hádkami a agresiou Vás ochráni soška alebo amulet Budhu , prinášajúc do rodiny pokoj a pohodu. V roku 2014 chýba element zeme,preto je dobré mať pri sebe alebo vystaviť v svojej blízkosti predmety zemského elementu aby ste oslabili silný oheň z roku a zároveň posilinili svoj úspech a financie. Vhodné sú krištále, krištálové guľky žlté, biele lotosy,je dobré nosiť kamienkové šperky a náramky,prípadne krištálový stromček. Rok 2014 je rokom koňa, a tak soška alebo amulet by Vám nemal chýbať v obývčke alebo na pracovnom stole.

                                            prívesok pagoda         červený Budha           dupľovaná ryba      

 

                                                žltý lotos            žltý diamant           krištálový stromček


HAD:1917,1929,1941,1953,1965,1977,1989,2001

Horoskop pre ľudí narodených v roku hada je dobrý, prichádzajú šance na úspech hlavne v práci, kariére. Je potrebné vylepšiť vnútornú a psychickú silu aby ste sa vedeli správne rozhodnúť, vylepšiť odvahu a premeniť sny na realitu. Nakoľko budete ovplyvnení hviezdou 3, pozor na svoje správanie, koncentráciu a stratu pokoja. Prichádza rok hádok, nedorozumení a konfliktov medzi vami ,kolegami, rodinou, priateľmi. Vhodným symbolom proti sporom je prívesok ohnivej gule alebo ohnivého kolesa,prípadne draka s červeným krištálom. Had by mal v roku 2014 podporiť a aktivovať JV3 symbolom nebeského šťastia ako je prívesok 6 mincí alebo zlatou dračou korytnačkou ktoré prilákajú šťastie priamo z nebies k vám. Pomoc od priateľov podporíte aj symbolom troch pirateľov. 49 a 61 roční hadi sa môžu tešiť dobrému zdraviu, naopak 13,25 a 73 by si mali dávať na zdravie obzvlášť pozor a nosiť pri sebe amulet Budha medicine alebo wulou tekvicu. Financie potrápia 25 a 49 ročných, noste pri sebe symbol podporujúci financie ako prívesok 10 mincí alebo 3 mince v peňaženke. V láske vás čaká podraz,nepúšťajte sa do vážneho vzťahu. Kontrolujte svoje správanie a emócie, pomôže vám náramok z citrínu.

 prívesok traja priatelia        prívesok 6 mincí      dračia korytnačka     prívesok ohnivé koleso

                                   Budha medicine        aventurín wulou        mince šťastia        prívesok draka s krištálom

KOŇ:1918,1930,1942,1954,1966,1978,1990,2002

Rok 2014 bude pre ľudí narodených v roku koňa rokom šťastných i nešťastných období. Dobrou správou je že prichádzajú nové príležitosti pre prácu, hojnosť a úspech vo fiananciách. Energie podporíte krištálovými príveskami alebo 8 krištáľovými guľami, vhodný je aj prívesok koníka ktorý vám dodá silu, autoritu a výdrž pri prekonávaní prekážok alebo prívesok nekonečného šťastia so zlatou mincou. Kone sú pod vpyvom troch vrahov, preto ošetrite severný sektor soškou troch ochráncov,aby ste posilnili svoje šťastie a ochránili sa pred stratou a nešťastím. Taktiež by ste si mail dávať pozor na vplyv TAI Sui,vhodný je náramok z Pi Yaom alebo tai sui karta ,soška Pi yao v južnom sektore bytu alebo domu. Šťastie od priateľov a nápomocnej energie prinesie prívesok troch priateľov. Zdravie bude potrebné ošetriť, hlavne kone ktoré v roku 2014 osávia 12,60 a 72 rokov. Je dobré nosiť wulou prívesok pri sebe alebo k posteli i dať kovovú wulou tekvicu. 36 a 60 roční sa môžu tešiť na úspech vo financiách. Taktiež kôň má veľmi dobré výhliadky v láske a vzťahoch, Tento rok prináša pohodu do trvalých vzťahov i pre nezadaných možnosť nájsť si lásku svojho života.

                            traja ochráncovia            prívesok Pi Yao            soška Pi Yao         zlatý Pi Yao

                               mosadz wulou                  prívesok koník             náramok Pi Yao          karta tai sui

OVCA:1919,1931,1943,1955,1967,1979,1991,2003

Ľudia narodení v roku ovce majú najlepšie výhliadky v roku 2014.Vaše sny a plány sa stanú skutočnosťou, konečne môžete žať čo ste v minulosti zasiali. Budete mať veľa vnútronej energie, nič vás nezastaví a bude sa vám dariť v práci, obchode.Je vhodný čas na zmenu práce, prostredia kde pracujete alebo bývate, čas investovať. Medzi priateľmi budete mať úspech, šarm. Myslite strategicky a počúvajte svoje inštinkty. So silnou odvahou a motiváciou dokážete veľké veci, pomôže vám soška alebo prívesok slona. Je dobré podporiť energie na juhozápade a to zlatým Kuan Kongom alebo dračou korytnačkou ktoré aktivujú vaše šťastie. Ovce budú ťažiť v roku 2014 zo šťastnej hviezdy 1,ktorá pomáha zdolať konkurenciu v obchode a v práci. Noste pri sebe tri mince a na juhozápad si vystavte krištálový stromček s mincami. Ovciam sa bude dariť v láske hlavne v dlhotrvajúcom manželstve alebo partnerstve. Vnútornú silu a energiu podporíte žltým krištálom v okne alebo žltým krištálom na pracovnom stole. Ovca bude tohto roku pod negatívnym vplavom 3 vrahov, preto sa odporúča ošetriť severný sektor 3 ochráncami. 11,59 a 71 ročné ovce potrápi zdravie, vhodný je amulet Budha medicine alebo kovová wulou tekvica. Na financie by si mali dávať pozor 35 a 59 roční.

                                    traja pratelia                 dračia korytnačka             žltý lotos           traja ochráncovia

                                    wulou mosadz                      budha medicine              Kuan Kong         krištál stromček

OPICA:1920,1932,1944,1956,1968,1980,1992,2004

Opica je zviera ktoré sa veľmi rýchlo adaptuje no v roku 2014 bude vaša energia oslabená. Hviezdy vám neprajú,dostávate sa do letargie a strácate svoju odvahu. Musíte siahnuť na dno svojich síl a vymyslieť niečo nové. Nestresujte ak úspech neprichádza,ak budete unavená alebo stratíte inšpiráciu. Obkoplte sa pozitívnymi ľuďmi, plánujte strategicky a nemrhajte svojou energiou. Vhodným amuletom je prívesok koníka,ktorý podporí vaše šťastie v osobnom i pracovnom živote. Nápomocní svätí na vás nezabudnú, je potrebné aktivovoať v svojom byte krištálom obývačku, napríklad lotos alebo krištálová biela guľka zavesená v okne. Taktiež sa na Vás môže obrátiť šťastie a víťazstvo v športe,politike,obchode alebo v škole. Aktivujte JZ zvonkohrou víťazstva alebo zlatou dračou korytnačkou a mysite pozitívne, verte v svoju silu. Tí čo majú 22,34 a 82 rokov – pozor na zdravie,ochránte sa wulou tekvicou. 46 a 70 ročné opice pozor na finančné problémy,podporte financie trojnohou žabkou. V láske a vzťahoch vám energie budú priať, avšak tento rok nie je vhodný na manželstvo. Dajte na rady priateľov a rodiny. Je dobré nosiť kovové amulety napríklad HUM nosorožca aby ste aktivovoali vlastný slabý element.

                           wulou pre zdravie       prívesok nosorožec HUM    6 rúrková zvonkohra      biela guľka

                            prívesok krištál                 prívesok koník               dračia korytnačka    trojnohá žaba

KOHÚT:1921,1933,1945,1957,1969,1981,1993,2005

Kohúti nebudú mať v roku 2014 energie na rozdávanie, no napriek tomu ich čaká úspešný rok. Neočakávaná podpora hviezdy 6 vám dodá energiu,preto nepremeškajte ponúkané príležitosti a zabojujte. Verte si, čítajte motivačné knihy a myslite pozitívne, len tak dosiahnete to po čom túžite. Podporte kovovú energiu hlavne na západe, vhodné sú krištále alebo kovové amulety draka alebo pagody,pagoda s ťavou. Pozor na hviezdu konfliktu, ktorá prináša v roku 2014 hádky, žiarlivosť,ohováranie. . Vhodným amuletom ochrany je prívesok ohnivé koleso alebo prívesok Budhu, vhodný je aj prívesok Pi Yao alebo karta tai sui ktoré vás ochránia pred vplyvom Tai Sui. Priaznivé energie prichádzajú na západ v roku 2014 a prinášajú kohútom šťastie, neočakávaný postup a prekvapenie. Podporte energie nápomocnej sily, mentorov ktorí vás potlačia dopredu,ukážu správnu cestu a vytiahnu vás z problémov, krízy. Energetizjte západ domu 6 mincami alebo noste pri sebe náramok z bieleho krištálu. 21,33 81 roční kohúti dávajte pozor na svoje zdravie, prechladnutie,epidémiu a otravu jedlom. Vhodným amuletom je Budha medicine amulet a kovová wulou tekvica 8 nesmrteľných pri posteli. 45 a 69 ročných kohútov potrápia finančné problémy, vhodným symbolom je trojnohá žaba. Láska, partnerstvo a sobáš bude tohto roku vhodný. Zadaní kohúti pozor na nezhody v stálom partnerstkom vzťahu, ochránte svoju lásku mincou s drakom a fénixom alebo príveskom s nekonečným uzlom. Noste pri sebe kovový amulet na doplnenie chýbajúcej kovovej energie.

                             trojnohá žaba                     Budha medicine            minca draka a fénix             pagoda L

 

               prívesok ťava s pagodou       wulou 8 nesmrteľných        prívesok ohnivé koleso           zlatý Pi Yao

PES:1922,1934,1946,1958,1970,1982,1994,2006

Psov čaká v roku 2014 mix šťastných i nepríjemných udalostí. Je dobré že sa budete cítiť dobre, plný sily,viete čo chcete dosiahnuť,preto počúvajte svoje vnútro a využite svoje znalosti. Bohužiaľ nepríjemnosti a problémy vás neobídu,preto podporte svoje šťastie príveskom koníka alebo soškou koňa na pracovnom stole. Zlou správou je prítomnosť 5 žltých,ktorí vám prinášajú stratu šťastia,neprajníkov, stratu priateľov,nehody,....Je potrebé ošetriť hlavne severozápad kovovou pagodou a nosiť pri sebe prívesok pagody s ťavou, ktorý vám pomôže prekonať ťažké časy. Hviezda hádok vám spôsobí viac argumentov, hádky a spory budete priam priťahovať,preto je dobré držať všetko na uzde, nepúšťať sa do sporov a tlak a stres na pracovisku ošetrite usmievavým Budhom, prípadne amuletom Budha. Mladšie ročníky sa budú tešiť dobrému zdraviu,avšak 44 a 56 roční by mali mať vedľa postele wulou tekvicu. Vyhnite sa východnému sektoru, nespite tu. 44 a 68 roční sa budú tešiť úspechu vo financiách, naopak 20,56 a 80 ročných čakajú finančné problémy. Odporúča sa mať v svojej prítomnosti misku hojnosti s mincami a krištálmi. Vzťahy budú napadnuté 5 žltými,preto pozor na nové vzťahy,zadaní by mali podporiť lásku kačicami alebo symbolom nekonečného uzla. Je dobré nosiť náramok z ruženínu pre aktiváciu lásky a dobrého manželstva. Pes by mal aktivovoať slabý zemský element krištálovými náramkami a príveskami v jeho blízkosti. Rok koňa prináša zmeny,preto budte pripravený aj negatívne udalosti vás môžu posunúť v pred.

                      prívesok 3 priatelia             prívesok koník      5 elementová pagoda        prívesok ťava s pagodou

                       Budha hojnosť                   kačice                 wulou 8 nesmrteľných           prívesok 5 el.pagoda

PRASA:1923,1935,1947,1959,1971,1983,1995,2007

Prasa bude v roku 2014 silné,cesta k úspechu je však podmienená plánovaním a postupnými krokmi. Horoskop však hovorí o prítomnosti hviezdy 5, ktorá môže všetko skopmikovať. Neriskujte a starajte sa hlavne o svoje vzťahy s partnerom, kolegami, zamestnávateľom. Nešťastie, nehody, strata alebo zranenia vás môžu potrápiť v roku 2014,preto ošetrite severozápad domu alebo bytu pagodou,taktiež noste pri sebe kovový amulet pagody s ťavou, pagody na ochranu pred akoukoľvek nepríjemnosťou.Pozor na straty,okradnutie, vlámanie , dokumenty a podpisy zmlúv,je dobré nosiť pri sebe amulet modrého nosorožca so slonom,ktorý vás ochráni pred stratou. Taktiež ošetrite severný sektor tromi ochráncami, pretože vplyv 3 vrahov je tohto roku na prasa silný. Zdravie je ohrozené pre 43 a 55 ročných,vhodná je wulou tekvica alebo Budha medicine amulet. 19,55 a 79 čakajú finančné problémy,financie podporte loďkou a zbytočne sa nestresujte kvôli peniazom. Bohužiaľ aj vzťahy budú tohto roku na bode mrazu. V nových vzťahoch neočakávajte veľa, radšej si dajte pauzu a nepúšťajte sa do vážneho vzťahu. Lásku podporíte náramkom z ruženínu. Prívesok troch priateľov vám prinesie šťastie a povzbudí v ťažkom roku.

                           prívesok 3 priatelia        5 element.pagoda         pagoda s ťavou      traja ochráncovia

                      wulou jádeit           nosorožec s mincou             nosorožec a slon         wulou 8 nesmrteľných

POTKAN:1924,1936,1948,1960,1972,1984,1996,2008

Rok 2014 bude pre potkanov ťažký. Neprajné hviezdy vám prinesú problémy, no máte dostatok energie vysporiadať sa s nimi. Myslite do budúcna, plánujte a neočakávajte pozitívne výsledky hneď. Tešte sa z malých vecí, nemusíte byť vždy hore. Nebuďte príliš ambiciózni v práci a biznise, neriskujte a oddýchnite si. Posledné zmeny ktoré ste urobili boli dobré, takže tohto roku neplánujte žiadne veľké veci. Počkajte, pretože v práci a obchode prichádzajú podrazy, aj financie potrebujú reštart. Svoje šťastie podprote soškou koníka alebo noste pri sebe amulet koníka. Potkan je pod vplyvom negatívnych energií 3 vrahov, ktorý vám prinášajú problém rôzneho druhu. Ošetrite severný sektor 3 ochráncami . Potkan je priamo oproti TAi SUi, ktorý prináša problémy, ťažkosti, stratu zdravia, je dobré nosiť náramok s Pi Yaom,krtu tai sui ,prípadne amulet Pi Yao, soška v južnom sektore tiež ultmí negatíva tejto nebezpečnej energie. Potkan ktorý bude mať v roku 2014 30 a 42 rokov by si mal dávať pozor hlavne na zdravie, je odbré nosiť pri sebe jádeitovú wulou tekvicu a vyhnúť sa východnému sektoru-nespať tu. 30 a 66 roční pozor na financie,šťastie podporte arowana rybkou alebo dračím kaprom na stole a v obývačke. V oblasti lásky sa budete tešiť z priazne milovaných,v láske vás posretne šťastie. Hviezda budúcej prosperity sa nachádza na severe čiže v domovskom paláci potkana, ak je aktivovaná prináša hojnosť v budúcnoti. Vystavte si na sever meč draka s 9 mincami alebo prívesok 9 mincí s nekonečným uzlom. Na sever je potrebné dodať veľa kovovoej energie,pomôžu prívesky s mincami,dekorácia.

                        náramok Pi Yao                   wulou jádeit                 dračí kapor                 zlatý Pi yao

                               traja ochráncovia              arowana                 Pi yao  s ruyi                   soška koňa

BYVOL:1925,1937,1949,1961,1973,1985,1997,2009

Rok 2014 bude pre byvolov priaznivý, budete sa cítiť plný sily a vnútornej energie. V pracovnej oblasti sa vám bude dariť, budte kreatívny, skúste nové veci, nebojte sa . Je tu však aj nepríjemná správa v rodinných veciach, vyhnite sa spaniu na severovýchode a nedajte sa ovplyvniť smútkom a stratou, ktoré vám môžu priniesť traja vrahovia. Zaveste si na severovýchod krištálovú guľku alebo položte na parapetu okna krištálový lotos ktorý vám prinesie jangovú energiu. . Traha vrahovia pirnášajú stratu hojnosti, lásky a reputácie, preto ošetrite sever 3 ochráncami .Vo vašom domovskom paláci bude hviezda 7, ktorá prináša do života neprajníkov, zradu, podraz,vlámanie, krádež alebo nehodu. Ošetrite severovýchod soškou nosorožca so slonom, pridajte modrú dekoráciu a noste pri sebe prívesok modrého nosorožca so slonom. 29 a 49 roční byvoli by si mali dávať pozor na zdravie a posilniť ho tekvicou amuletom alebo tekvicou pri posteli. 29 a 65 roční majú menšie finančné problémy, financie aktivujte arowana rybou alebo mincami v peňažene. Vo vzťahoch prichádza ťažký rok, pozor na nové priateľstvá, aktivujte svoje šťastie mandarínskymi kačkami v centrálnom paláci. Vnútornú energiu chi podporíte krištálovými príveskami a náramkami.

                             traja priatelia              traja ochráncovia         nosorožec s mimncou          nosorožec a slon

                         soška slon a nosorožec        wulou mini mosadz              arowana                  lotos žltý

 

TIGER:1914,1926,1938,1950,1962,1974,1986,1998,2010

Pre tigre bude rok 2014 mixom problémov i šťastných udalostí. Prichádza šťastná udalosť ako výhra, neočakaávaný postup,zisk,....na aktiváciu tejto šťastnej energie si zaveste celokovovú zvonkohru na západ. Pozor však na ľudí okolo vás, tam kde sú peniaze, nájdu sa aj neprajníci a zlodeji. Neriskujte v obchode taktiež si dávajte pozor na svoje správanie a nálady. Svoje šťastie prilákate príveskom koníka. alebo soškou koňa na pracovnom stole, obývačke Berte tento rok ako rok oddychu a relaxu,trávte viac času s rodinou,zvolnite pracovné tempo , aby ste doplnili mentálne a fyzické sily. V horoskope sa nachádzajú dve neprajné hviezdy prinášajúc hádky, tlak, nervozitu i choroby. Vyhnite sa severovýchodu a noste pri sebe amulet nosorožec s mincou, prípadne ohnivé koleso na potlačenie hádok. Hviezda 7 na severovýchode prináša v roku 2014 do vášho života nečestných ľudí,stratu, vlámanie,krádež. Skontrolujte svoj dom, zabezpečte ho a pridajte ošetrenia na severovýchod . Ak tu máte vchod je dobré nosiť amulet alebo prívesok s nosorožcom a slonom. Pre 40 a 76 ročné tigre je pripravený podraz vo financiách, kontrolujte svoje výdavky, financie podporíte arowana rybou. Jádeiotvá wulou tekvica ochráni 4, 52 a 64 ročných. Tigre čaká problémový rok vo vzťahoch,je dobré ochrániť sa soškou alebo mincou kohúta,prípadne nosiť náramok alebo prívesok z citrínu, tyrkysu.

                         nosorožec s mincou           slon  a nosorožec            soška kohút                arowana

                                                        wulou jádeit                  ohnivé koleso                        minca kohút

ZAJAC:1915,1927,1939,1951,1963,1975,1987,1999,2011

Zajace sa v roku 2014 nebudú cítiť najlepšie. Náladu vám pozdvihnú priatelia,pomôžu s motiváciou a novým cieľom. Tento rok je vhodný na oddych, dlhšiu dovolenku kde zmobilizujete svoje fyzické a psychické zdravie. Tento rok vás čaká zdravotná záťaž,prípadne zdravotné problémy, preto nestresujte, nepracujte veľa, naopak šetrite sa a dostatočne spite. V roku 2014 bude vo vašom domovskom paláci hviezda chorôb 2, preto dávajte pozor na to čo jete, na vírusy a všetky i malé zdravotné probémy. Ošetrite východný sektor kovovou wulou tekvciou 8 nesmrteľných a noste pri sebe jádeitovú wulou tekvicu, prípadne amulet budha medicine. Ak si dáte pozor na zdravie, v roku 2014 vás môže postretnúť šťastie . Veľká hviezda šťastia pináša neočakávanú veľkú udalosť prinášajúc financie a úspech v práci. Noste pri sebe amulet draka alebo si vystvate sošku zlatého draka na východe bytu, domu. Zajac tohto roku sedí oproti hviezde autority a postavenia, preto ak budete mať príležitosť postupu alebo novej práce,využite to. Energie vám pomôžu zlepšiť svoje postavenie, líderstvo,vhodným prvkom na pracovnom stole je soška Kuan Konga. V horoskope zajaca sa však nachádza hviezda konfliktov ktorá prináša viac nedorozuení hádok do rodiny,medzi priateľov, ohováranie, žiarlivosť. Nedajte sa strhnúť touto negatívnou chi, ignorujte to a ošetrite hlavne východný sekor domu. Je dobré nosiť pri sebe amulet ohnivého kolesa,ohnivej gule alebo na východ vystavte ohnivú guľu. Nakoľko ste v konflikte s Tai Sui, noste náramok alebo prívesok s Pi Yaom,kartu tai sui . Zajace 61 a 63 roční pozor hlavne na zdravie,ochráni vás wulou tekvica. 39 a 75 ročné zajace pozor na financie,pmôže zlatá arowana ryba. V oblasti lásky prichadza rušné obdobie, nepúšťajte sa do riešenia vzťahu, prichádza tretia osoba tak je doré nosiť mincu kohúta alebo náramok s dzi korálkou, prípadne citrínové náramky.

                                soška kohút                       arowana                  wulou                         ohnivé koleso

                               wulou mosadz              ohnivá guľa            prívesok drak              zlatý drak

DRAK: 1916,1928,1940,1952,1964,1976,1988,2000

Veľmi dobré správy prináša rok 2014. Čaká vás úspešný rok plný dobrej nálady,vitality a vnútornej energie. Hoc kôň stojí proti vám, prináša aj problémy do práce, radšej podporte svoje šťastie soškou alebo príveskom koníka. Pri dôležitých rozhodnutiach počúvajte inštinkty,stanovte si cieľ a choďte za ním. Podporte jangovú energiu na juhovýchode krištálom, pretože prítomný jin prináša zdravotný problém pre rodičov alebo niektorého člena rodiny. Taktiež prichádzajú konflikty z východu,ktoré spôsobia vašu nervozitu,komunikačné problémy s deťmi, rodičmi. Noste pri sebe prívesok ohnivého kolesa alebo draka s červeným krištálom a vystavte na východ ohnivú guľu proti hádkam, pránym problémom a konfliktom. Tento rok však bude prevažne šťastný, prinášajúc úspech v práci, kariére a vo financiách. 14,26 a 74 roční draci pozor na zdravie, pri posteli by mala byť kovová wulou tekvica. 26 a 50 roční podporte šťastie vo financiách arowana rybou alebo krištálovým stromčekom s mincami. Tento rok sa viac sústredte na prácu ako na lásku, všetky problémy s partnerom, pri hľadaní novej lásky vylepšíte mandarínskymi kačkmi v centre , nosením achátového alebo citrínového náramku. Vnútornú energiu podporíte krištálovým príveskom alebo náramkom.

                      prívesok traja priatelia             arowana                ohnivé koleso              ohnivá guľa

                    kačice                         prívesok drak a krištál             krištálový stromček      prívesok koník