Zavrieť

Nové produkty

 • Ksitigarbha ohnivá guľa
  Ksitigarbha ohnivá guľa

  Táto ohnivá guľa Ksitigarbha sa môže pochváliť krásne vyrytou Mantrou a...

  30,00 €
 • Ksitigarbha Khakkhara amulet
  Ksitigarbha Khakkhara amulet

  Noste tento symbol khakkhara ako ochranu pred hádkami, nepriateľmi a...

  9,90 €
 • Láska a manželstvo podľa Feng Shui
  Láska a manželstvo podľa Feng Shui

  Kedy je potrebné sektor lásky a partnerstva aktivovať?

  41,00 €
 • Vankúš Feng Shui
  Vankúš Feng Shui

  Feng Shui vankúšik  s dvoma vtáčikmi je vhodný do spálne  alebo do...

  15,90 €
 • Vankúš Feng Shui
  Vankúš Feng Shui

  Feng Shui vankúšik  s dvoma vtáčikmi je vhodný do spálne  alebo do...

  25,90 €
 • Vankúš Feng Shui
  Vankúš Feng Shui

  Feng Shui vankúšik  s dvoma vtáčikmi je vhodný do spálne  alebo do...

  29,90 €
 • Anjel - prírodný ochranný kameň
  Anjel - prírodný ochranný kameň

  Krásna soška v tvare anjela podporuje nápomocných priateľov,pomoc...

  9,90 €
 • Lotos ružový
  Lotos ružový

  Ružový lotos očistí priestor a aktivuje lásku. Vhodné umiestniť v spálni...

  9,90 €
 • Lotos zelený
  Lotos zelený

  Krištálový lotos v zelenej farbe očistí priestor a nabije ho energiou.

  9,90 €
 • Jádeitový pes
  Jádeitový pes

  Jádeitový pes pre všetkých narodených v roku psa. Umiestnite si ju na...

  3,50 €
 • Jádeitová koza
  Jádeitová koza

  Jádeitová koza pre všetkých narodených v roku kozy. Umiestnite si ju na...

  3,50 €
 • Jádeitový byvol
  Jádeitový byvol

  Jádeitový byvol pre všetkých narodených v roku byvola. Umiestnite si ju...

  3,50 €
 • Budha Liuli 2 - žltý
  Budha Liuli 2 - žltý

  Krásny  exkluzívny LIULI BUDHA žltý prináša radosť a šťastie. Je...

  19,90 €
 • Budha Liuli 2 - číry
  Budha Liuli 2 - číry

  Krásny  exkluzívny LIULI BUDHA číry prináša radosť a šťastie. Je...

  19,90 €
 • Budha Liuli číry
  Budha Liuli číry

  Krásny číry exkluzívny LIULI BUDHA  s Ru Yi prináša radosť a šťastie. Je...

  19,90 €
HOROSKOPY 2017 - ROK OHNIVÉHO KOHÚTA


POTKAN

Rok narodenia: 2008, 1996, 1984, 1971, 1960, 1948, 1936, 1924, 1912

Rok kohúta 2017 je významným rokom pre potkana. Môžete mať pocit, že vaša trpezlivosť sa testuje, ako by sa veci hýbali veľmi pomaly, ale budete dostávať príležitosti z úsilia , ktoré ste už vynaložili do svojej práce. Toto ocenia aj vaši kolegovia v práci. Vaše leto a jeseň začne v návalom pozitivity. Môžete vidieť vzostup svojho príjmu vďaka zlepšeniam vo svojej kariére. Mali by ste zlepšiť svoje manažérske schopnosti financovania a naplánovať si výlety s rodinou. Stráviť luxusný čas a navýšiť si tak základné potreby svojho bytia.  Prežívate silné spojenie s vašimi blízkymi a vždy stojíte  po ich boku špeciálne v ťažkých obdobiach. Ak chcete, aby vaše puto bolo silnejšie, neváhajte a podeľte sa s nimi aj v obdobiach, kedy je vám ťažko alebo ste v núdzi. Budete mať veľmi veľa práce a nabitého programu v priebehu tohto roka. Avšak správne plánovanie môže pomôcť stráviť čas aj so svojimi blízkymi. Potkan je sociálnym znamením a tento rok bude mnoho príležitosti pre spoznávanie sa s novými osobnosťami. Počas tejto doby  môžete dokonca  stretnúť niekoho výnimočného. Leto bude v znamení trávenia v spoločnosti iných. Medzi tým všetkým nezabúdajte na seba. Myslite na balanciu toho o čo sa zaujímate, vaše zdravie a čas strávení s inými. Mnoho zdravotných problémov môže byť upravených práve riadnym cvičením. Celkovo vzaté, tento rok sa zdá byť dobrý rok pre vás súvisiac s pracovnými príležitosťami, šťastnými chvíľami s rodinou a blízkymi či novými priateľmi. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na sever v obývačke alebo pracovni.

Potkan pod vplyvom Tai Sui je najmenej ohrozený, avšak môže mať v dôsledku menších chýb dopad na financie. Napríklad vo forme drahých pokút za riadenie, daňová kontrola, atď. Preto sa uistite, že tento rok robíte všetko správne. Ľudia narodení v roku 1984 by sa nemali zúčastňovať pohrebných obradov alebo miest, kde sú vážne chorí ľudia. Účasť môže spôsobovať absorbáciu negatívnych energií, ktoré sú prítomné na týchto miestach a môžu mať ďalekosiahle dôsledky pre vašu pohodu a pokrok v priebehu celého roka. Ďalej sa neodporúčajú rekonštrukcie a sťahovanie alebo svadby.Pre ochranu sa odporúča Pi Yao nosiť pri sebe. V dome si ich môžete umiestniť v obývačke alebo pracovni na západ.

          
   AKCIA 3,50 €                AKCIA 9,90 €             Soška potkan           Jádeitový potkan      Ochr. Pi Yaovci
       
Koník s ingotom  Prívesok nekonečno       POZOR 79,- 39,-           Krištále 


BYVOL

Rok narodenia: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913

V živote byvola tento rok prináša aj pozitívne zmeny . Dobré zručnosti v oblasti riadenia je všetko, čo si tento rok vyžaduje. Uvidíte že všetko ide tak, ako chcete na dosiahnutie svojich cieľov v priebehu celého roka. V uplynulých rokoch ste mali obdobie nezaujímavých pracovných povinností, veľa stresu na pracovisku. Avšak tentoraz všetko pôjde tak, ako si prajete. Váš výkon v súčasnom pracovisku bude dobrý, ale uistite sa, že nebudete ignorovať ďalšie príležitosti. Prvá polovici leta bude priaznivá  pre vás.  Existuje šanca, že môžete nájsť dobrú príležitosť pre seba krátko pred začiatkom zimy. Nedovoľte, aby ste tieto okolnosti danej príležitosti prehliadli. V tomto roku vaše schopnosti sa ohromne vyvinú. Pokiaľ ide o financie, je potrebné zostať v strehu a vyhnúť sa investíciám, ktoré zahŕňajú určité riziká. Ak budete investovať , prejdite si klady a zápory dôkladne a zostaňte pripravený na možné následky. Rodinný život bude dobrý, budete milovaný a podporovaný. Vzájomne si budete pomáhať a posilníte vaše puto. Vzhľadom k tomu, že ste tým zodpovedným doma, každý príde k vám, keď sú potrebné rady. Niektoré drobné argumenty sú možné v rodine, ale nemali by sa brať vážne. Môžete sa tešiť novým priateľstvám, prečo budete chcieť upraviť si svoj denný rozvrh a životný štýl. Uvidíte rast v láske a romantike medzi svojím partnerom a vami. Tí bez trvalého vzťahu stretnú niekoho špeciálneho. Čas pre socializáciu bude prvej polovici leta, október, november, december a január 2018. Všeobecne tento rok má byť pre vás pozitívny aj keď musíte venovať pozornosť vašim financiám. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na SV v obývačke alebo pracovni.

        
  Soška byvol            Jádeitový byvol           Koník s ingotom           Prívesok nekonečno        Ruženín kačky 

   

TIGER

Rok narodenia: 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938, 1926, 1914

Rok 2017 sa ukáže ako dôležitý rok pre ľudí narodených v znamení tigra. Buďte mať niekoľko príležitosti ako zlepšiť svoj život po všetkých stránkach. Udržte kontrolu v stave vašej mysle, nerobte unáhlené závery skôr ako zvážite celú situáciu. Pokiaľ ide o prácu, mali by sa  zamerať na svoje silné stránky a naučiť sa dobre ich využiť vo svoj prospech. V daných situáciách, vám to ohromne pomôže. Udeje sa  niekoľko zásadných zmien v prvej polovici leta a začiatkom zimy. Ak sa naskytne nová príležitosť, uchopte ju a nenechajte ju odísť.  Ak dostanete novú pozíciu na pracovisku, udržte si stabilný mentálny postoj a udržte svoje emócie bokom. Pozitivita vás posúva ďalej. Rok kohúta vyzerá príjemne vo finančnej  sfére. Môžete sa dostať k novým zdrojom príjmu, avšak vyhnite sa zbytočným výdavkom. Šetrite si peniaze, môžu sa vám zísť pre zrealizovanie vysnívanej cesty. Rodina vám zaberie všetok čas a taktiež investujete do vášho interiéru. Tento rok budete vnímať rôzne nálady rodinných členov, ale na konci budú všetci spokojní. Zmeny v živote vám pomôžu spoznať nových ľudí, ktorí vás posunú do rôznych spoločenských kruhov. Pri jednaní s ľuďmi si dávajte pozor, aby ste sa nedotkli ich pocitov. Nesnažte sa porovnávať s druhými. Každý je iný s vlastným spôsobom bytia. Rešpektujte to. Dobrý čas pre spoločenské aktivity je začiatok leta, koniec jesene, a stred zimy. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na SV v obývačke alebo pracovni. Ochranné ošetrenia na východ a prívesok slona s nosorožcom noste pri sebe ako ochranutiu.

Taktiež ste pod vplyvom tzv.3 vrahov a Sui Po, preto sa odporúčajú ochranné ošetrenia. Neodporúča sa renovovať alebo stavať,ak máte dom s hlavným vchodom dívajúcim sa na smer východ.

            
  Soška tiger                Prívesok nekonečno       49,-€  24,50€               79,-€ 39,-€ 
        
 Prívesok slon a nosorožec  Pár Chilinov         Pár Pi Yaov        Zvonkohra Victory  5 elementová pagoda

 ZAJAC

Rok narodenia: 2011,1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939, 1927, 1915

Čakajú vás nové príležitosti, ktoré nebudú najlahšie nakoniec zvládnete. Tento rok nemôže ísť hladko, rovnako ako v minulý rok. Vaše úsilie a tvrdá práca vám prinesú skvelé úspechy. V práci sa budete učiť novým zručnostiam a tiež sa vám podarí získať dôležité skúsenosti. Všetko sa vám pridáva do vášho životopisu. Môžete mať pocit, že pracujete úplne sám a ostatní nezdieľajú rovnaké pracovné povinnosti. Bude to mať na vás negatívny vplyv. Ak pracujete v tíme, získate rešpekt. Práca, ktorú robíte, bude ocenená rovnako. V prvej polovici leta to vyzerá pozitívne, ak plánujete zmenu vo svojej práci. Október, november, december a január 2018 vám predstaví nové zaujímavé príležitosti. Vo financiách môžete míňať až príliš veľa na cestovanie. Napriek vašim dobrých schopnostiam finančného riadenia si musíte dávať pozor. Keď príde na investície, neskáčte do rozhodnutia pred riadnym zhodnotením. Tento rok zvýšite svoje výdavky pre extravagantné umenie a starožitnosti. Taktiež pre zveľadenie svojho domu. Budete potrebovať podporu svojej rodiny vo všetkom, čo robíte, a ak ste v strese, neváhajte sa podeliť o svoje starosti so svojimi blízkymi. Nájdite si čas pre svoju rodinu.  Budete mať aktívny spoločenský život, však treba  zostať v strehu pri jednaní s ľuďmi. Pri konfliktoch zostaňte na strane a riešte tieto veci s chladnou hlavou neskôr. Ak využijete správne príležitosti tohto roka, môžete dosiahnúť úžasné výsledky. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na východ v obývačke alebo pracovni. Pre ošetrujúce ošetrenia je vhodný aj východ (Sui Po) aj západ(Tai Sui).

Zajac pod vplyvom Tai Sui môže znamenať dokonca smrť niekoho veľmi blízkeho, nehody, zranenia, hospitalizácia, strata peňazí, úpadku, degradácia a strata zamestnania. Zmeny v milostnom vzťahu, a preto je nutné postupovať opatrne. Odporúča sa, aby zajac daroval krv a tým sa nasmerovával tohto roku viac na charitu. Ľudia narodení v rokoch 2011, 1975, 1951 by sa nemali zúčastňovať pohrebných obradov alebo miest, kde sú vážne chorí ľudia. Účasť môže spôsobovať absorpciu negatívnych energií, ktoré sú prítomné na týchto miestach a môžu mať ďalekosiahle dôsledky pre vašu pohodu a pokrok v priebehu celého roka. Ďalej sa neodporúčajú rekonštrukcie a sťahovanie alebo svadby.

Taktiež ste pod vplyvom tzv.3 vrahov a Sui Po, preto sa odporúčajú ochranné ošetrenia. Neodporúča sa renovovať alebo stavať,ak máte dom s hlavným vchodom dívajúcim sa na smer východ.

        
     Minca zodiak             Jádeitový zajac      Koník s ingotom    Prívesok nekonečno      Ruženín kačky
        
  Prívesok 2 Pi Yaov - achát  Pár Chilinov         Pár Pi Yaov      Zvonkohra Victory  5 elementová pagoda

DRAK

Rok narodenia: 2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940, 1928, 1916

Pokiaľ ide o kariéru v tomto roku môžete očakávať presvedčivý pokrok. Budete mať možnosť pre zvýraznenie svojich zručnosti počas celej tejto doby. Otvoria sa pred vami nové dvere s pozitívnymi výsledkami. V oblasti kariéry sa vám dostane pomoci od priateľa. Dostavia sa k vám výzvy v priebehu roka a výsledky budú pozitívne. Môžete sa ocitnúť v náročných pozíciách. Avšak vytváranie sietí a nadväzovanie nových kontaktov bude pre vás prínosom. Pri akomkoľvek probléme máte za sebou finančnú podporu, preto sa nemusíte obávať.  Avšak odporúča sa šetriť a sledovať si výdavky. Podpora zo strany vašej rodiny vám pomôže v mnohých situáciách. Neberte si povinnosti, ktoré sú už nad vašu kapacitu.Toto je rok aj pre vás, nenechajte si prekĺznuť svoje príležitosti. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na JV v obývačke alebo pracovni. Ochranné ošetrenia umiestnite na východ.

Taktiež ste pod vplyvom tzv.3 vrahov, preto sa odporúčajú ochranné ošetrenia. Neodporúča sa renovovať alebo stavať,ak máte dom s hlavným vchodom dívajúcim sa na smer východ.

        
 POZOR AKCIA 3,50   Jádeitový drak          Kovový zvonček               Ingot                 Zvonkohra mince  
      

     Pár Fu psov                Pár Chilinov                Pár Pi Yaov          Zvonkohra Victory 

      
HAD

Rok narodenia: 2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941, 1929, 1917

Tento rok môžete zvýšiť nové príležitosti v súčasnej práci. Vaši priatelia budú hrať kľúčovú úlohu pri pomoci  vo vašom postupe. Niektoré ponuky  sa môžu dostaviť samé a pomôžu vám vo vašej kariére. Ak v súčasnej práci nemáte možnosť pre osobný rast, môžete si začať hľadať novú prácu. Nenechajte si ujsť  žiadnu príležitosť . Tvrdá práca , ktorú vynaložíte do rastu svojej kariéry vám posilní  povesť a dôveryhodnosť. Finančne, fondy môžu byť získané aj prostredníctvom podnikania atď. Môžete vidieť nárast vo výdavkoch spolu s nárastom financií. Avšak, je potrebné dávať pozor na váš rozpočet. Práca na zlepšenie svojich schopností a talent vám pomôžu. V rodinnom živote, budete mať možnosť stráviť kvalitný čas so svojimi blízkymi. Vaši blízki vám pomôžu prehovoriť  o vašich problémoch a dokonca môžu dať dobrú radu, neignorujte ich rady. V prípade nedorozumení, neváhajte urobiť prvý krok pre vyriešenie vzniknutých situácii. Pozor na svoj spoločenský život, minimalizujte  pobyt v izolácii. Trávte čas s inými, ale dávajte si pozor pred ich pocitmi a myšlienkovými procesmi. Celkovo dobrý rok . Leto a polovica zimy je určená pre spoločenské stretnutia.

Pozor na menšie úrazy v mesiacoch marec, máj, september a december. V prípade ak máte na juhu hlavný vchod odporúčame ošetrenia lietajúcej hviezdy #5. Tieto ošetrenia si umietnite na juh, ak tu máte hlavný vchod, alebo obývačku, pracovný stôl a aj spálňu. Pagodu nosiť pri sebe. Odporúča sa maximálne si podporiť prospešné strany v tomto roku, hlavne ak tu máte hlavný vchod, stranu JV, SZ- Budhom a mince na stužke na hlavných dverách.

       
   Jádeitový had         AKCIA 6,90  3,50       Šťastný Budha        Ryby s 3mincami
         

  Pagoda prívesok     5 elementová pagoda       5 elem.pagoda       Zvonkohra s Wu Lou

Kôň

Rok narodenia: 2014,2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918

Kôň  bude konfrontovaný s niektorými dobrými príležitosťami počas tohto roka kohúta. Bude však potrebná tvrdá práca na dosiahnutie očakávaných výsledkov. Samozrejme je v poriadku pracovať sám, ale mali by ste vedieť, že tímová práca vám môže pomôcť dostať sa k lepším výsledkom. V kariére sa sústreďte na udržaní si svojich už dosiahnutých výsledkoch. Ak príde príležitosť neváhajte a využite ju pre váš rast. Získate skúsenosti zo všetkého, čo robíte, spolu s dlhodobými  prínosmi.  Bude to obdobie  leta a začiatok zimy. Plánujte a spravujte svoje úspory a výdavky riadne. Urobte si čas na premyslenie predtým, ako investujete. Budete potrebovať oddych a túžba po dobrodružstve vo forme výletov vás uspokojí. Viete sa udržiavať zaneprázdnený, nikdy sa nenudíte, čo má veľký prospech v mnohých ohľadoch. Váš rodinný život bude blaženosť. Tento rok bude hrať hlavnú úlohu šťastie vašej rodiny. Budete podporovať svojich rodinných príslušníkov i keď nebudete vedieť, do akej miery im vaša podpora pomôže. Neignorujte rady. Ak pre zlé spomienky ešte nie ste pripravený pre spoločenský život, je na čase toto zmeniť. Stretnutia s novými ľuďmi budú pre vás novým začiatkom. Venujte sa svojim koníčkom. To vám pomôže priniesť zmenu vo svojom živote. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na juh v obývačke alebo pracovni. 

Kôň pod vplyvom Tai Sui bude čeliť prekážke po prekážke vo všetkých smeroch, avšak hlavne v medziľudských vzťahoch. Je dosť možné, že až 80% plánov sa nezrealizuje do konca. Ľudia narodení v rokoch koňa 2002, 1966, 1942 by sa nemali zúčastňovať pohrebných obradov alebo miest, kde sú vážne chorí ľudia. Účasť môže spôsobovať absorbáciu negatívnych energií, ktoré sú prítomné na týchto miestach a môžu mať ďalekosiahle dôsledky pre vašu pohodu a pokrok v priebehu celého roka. Ďalej sa neodporúčajú rekonštrukcie a sťahovanie alebo svadby.Všetky rozhodnutia niekoľkokrát premyslite.

Pozor na menšie úrazy v mesiacoch marec, máj, september a december. V prípade ak máte na juhu hlavný vchod odporúčame ošetrenia lietajúcej hviezdy #5. Tieto ošetrenia si umietnite na juh, ak tu máte hlavný vchod, alebo obývačku, pracovný stôl a aj spálňu. Pagodu nosiť pri sebe. Odporúča sa maximálne si podporiť prospešné strany v tomto roku, hlavne ak tu máte hlavný vchod, stranu JV, SZ- kohúta na pracovný stôl, JZ obývačky alebo pracovne  - váza s vodou a mincami.

         

   Koník s ingotom            AKCIA 1,50            Pagoda prívesok     5 elementová pagoda      5 elem.pagoda 

    
KOZA

Rok narodenia:2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943, 1931, 1919

Tento rok sa ukáže ako pozitívny pre kozy, no zároveň  môže byť trochu hektický.  Ak chcete, aby sa to tentoraz vyplatilo, nenechávajte čo začnete, bez toho aby ste to dotiahli do konca. Pokiaľ ide o kariéru, môže koza uvažovať o posunutí alebo raste. Ak sa vyskytne príležitosť, nenechajte si  ju ujsť. Čas leta do polovice prechodu období bude pre vás pozitívny. Neodporúča sa nechať si ujsť príležitosť a naučiť sa niečo nové. Zvýšiť si svoje zručnosti vám pomôže v budúcnosti, predpovedá rok 2017. Pokračujte  v práci svojich osobných záujmov. Pomôže vám to udržať vaše nadšenie nažive. Nenechajte si ujsť príležitosť na cestovanie. Medzi tým všetkým si udržujte prehľad o svojich financiách, pretože vaše výdavky môžu narásť. Neberiete  peniaze  na ľahkú váhu a podajte všetky potrebné dokumentácie včas na požadované úrady. Vaša sociálna povaha vám pomáha ohromne po dlhú dobu a tiež pomôže posilniť väzby vo vašich vzťahoch. Budete mať dobré a hektické časy  u vás doma. Budete musieť plniť viacero povinností, avšak vaše priority by mali byť jasné. Tam by mohlo byť niekoľko argumentov vo vašom osobnom živote. Preto treba zachovať pokoj a trpezlivosť a všetko sa vyrieši.  Na konci jari, uprostred leta a prechodu období bude čas stýkať sa s ostatnými. Všetku podporu, ktorú dostanete v priebehu tohto roka, môžete obrátiť všetky udalosti vo svoj prospech. Toto bude rok budovania si pevných základov, preto sa pozerajte na veci ako celok. Podporujúce ošetrenia si umiestnite na JV v obývačke alebo pracovni.

Ochranné ošetrenia proti zlodejom na JZ - modrý krištáľ, váza s vodou a mincami, prívesok slona a nosorožca proti krádežiam nosiť pri sebe. Pozor na ľudí, ktorým sa nedá veriť a mohli by vás ľahko podviesť. Taktiež pozor na energiu LH#5 - Nešťastie. Pred touto sa ochráňte a na juhu obývačky, alebo pracovne si umiestnite 5 elementovú pagodu. Ak na juhu máte hlavný vchod, ošetrenia sú viac než potrebné. Prívesok pagoda nosiť pri sebe.

     
    Jádeitová koza           Soška koza    Prívesok slon a nosorožec  Pagoda prívesok     5 elem. pagoda


OPICA

Rok narodenia: 2016, 2004, 1992, 1980. 1968, 1956, 1944, 1932, 1920, 1908

Príležitosti budú len pre tých, ktorí tvrdo pracovali. Tieto dvere sa otvoria, len ak budete chcieť zmeniť polohu pohodlia. Ak chciete posilniť budúce vyhliadky na vašom pracovisku. Pre zmenu taktiež príležitosti budú.  Dávajte si pozor na svoje výdavky, budete možno musieť čeliť nedostatku financií. Vyvarujte sa riskantným investíciám a taktiež si dajte pozor pri ďalších investíciách, ktoré urobíte. Pozor na rozhovory medzi rodinnými členmi. Tieto sa môžu skĺznuť do veľkých názorových rozdielnych diskusií. Cestovanie so svojimi blízkymi vám pomôže pre užívanie si svojho života naplno. Pre spoločenské stretnutia  je vhodný koniec jari, stred leta a začiatok jesene a zimy. V oblasti lásky, nezadaní dostanú príležitosť stretnúť špeciálnu osobu. Dávajte si pozor na správne stravovanie a pokúste sa o pravidelný tréning pre vašu kondíciu.

Opica pod vplyvom Tai Sui bude čeliť prekážke po prekážke vo všetkých smeroch, avšak hlavne v medziľudských vzťahoch. Je dosť možné, že až 80% plánov sa nezrealizuje do konca. Môžete byť podvedený alebo mať nejaké zranenia.Ošetrite si JZ slonom alebo nosorožcom,vodou vo váze s mincami, modré dekorácie. Noste pri sebe prívesok nosorožca so slonom, draka alebo pagodu. Západ si ošetrite podľa odporúčaní, ak máte na západe hlavný vchod. Ak nie, tak obývačku alebo pracovňu na západe. Východ podľa odporúčaní.

         
  Jádeitová opica           Soška opica     Prívesok slon a nosorožec  Pagoda prívesok  Jadeitový drak
        
  Prívesok 2 Pi Yaov - achát  Pár Chilinov         Pár Pi Yaov        Zvonkohra Victory  5 elementová pagoda


KOHÚT

Rok narodenia: 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945, 1933, 1921

Tento rok je rokom kohúta  a bude to dôležitý rok. Budete mať možnosť cítiť lepšiu kontrolu nad okolnosťami a taktiež príde veľká zmena vo vašom živote. Ak sa chcete posunúť vpred, budete musieť ponechať minulosť za sebou. Uvidíte rast, pokiaľ ide o kariéru. Ideálny čas bude od konca jari do polovice leta, prechod a na začiatku zimy. Váš príjem predčí vaše očakávania a vy by ste mohli začať pracovať na voľnej nohe. Možno extra práca, ktorá vám pomôže zvýši vaše príjmy. Avšak, rovnako budete musieť dávať pozor na výdavky. Uistite sa, že budete mať nejaký čas na svoje osobné záujmy, tie vám pomôžu udržať si šťastie a spokojnosť. Budete mať zaujímavý rodinný život v tomto roku a udržíte vašu rodinu pohromade. V prípade  potreby pomoci, neváhajte požiadať svoju rodinu. To pomôže posilniť puto medzi vami a rodinou. Váš spoločenský život bude vo vašich rukách. Ak chcete spoločenský život, začiatok leta a od polovice prechodu období, taktiež  na začiatku jesene bude ideálny čas. Tieto obdobia by vás mohli priniesť nové priateľstvá  a dokonca možnosť stretnúť niekoho veľmi špeciálneho. Celkovo tento rok bude pre vás dobrý a môže byť dokonca jedným z najlepších.

Kohút je ale bohužiaľ aj pod vplyvom Tai Sui v otázke medziľudských vzťahov. Budete sa cítiť slabo, zlá nálada, pesimizmus, časté ochorenia, zranenia, nepokoj a problémy s láskou. Preto je nutné pravidelne cvičiť a jesť výživne. Drby, škandály, disharmónie, emočná labilita a zlé vzťahy s ľuďmi, kríza v práci, neúspechy v oblasti investícií. Je čas na meditácie a vyzdvihnutie niektorých duchovných ciest. Ľudia narodení v rokoch 1993, 1933 by sa nemali zúčastňovať pohrebných obradov alebo miest, kde sú vážne chorí ľudia. Účasť môže spôsobovať absorbáciu negatívnych energií, ktoré sú prítomné na týchto miestach a môžu mať ďalekosiahle dôsledky pre vašu pohodu a pokrok v priebehu celého roka. Ďalej sa neodporúčajú rekonštrukcie a sťahovanie alebo svadby.Ošetrite si západ a východ podľa odporúčaní, hlavne ak tu máte hlavný vchod.

        
 Prívesok na kľúče          Jádeitový kohút            Minca kohút               Jadeitový drak     Mandarínske kačky 
 
PES

Rok narodenia: 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946, 1934, 1922, 1910

V tomto roku ľudia narodení v znamení psa zažijú vzostupy a pády podľa čínskej astrológie 2017. Nezúfajte lebo po každom daždi zase vyjde slniečko.  V práci jednajte s ľuďmi obozretne. Užite si jednoduché veci, ale pracujte tvrdo. Získanie nových zručností vám môže pomôcť. Čínsky horoskop 2017 predpovedá, že v tento rok je vhodný na zmenu vo svojom zamestnaní alebo kariére. Nové zmeny prinášajú aj nové príležitosti.  Všetko, čo budete robiť počas tejto doby vám pomôže v budúcnosti. Budete čeliť zaujímavým časom počas konca jari do polovice leta vrátane jesene. Tento rok bude dobré ak budete pokračovať so svojimi záujmami. Kto sa zaujíma o hudobný priemysel, má vášnivý záujem o hudbu, tento rok je práve vhodný pre dosiahnutie obrovského pokroku. Pokiaľ ide o financie, je potrebné, aby ste si ich lepšie riadili.  V rodinných záležitostiach, budete prežívať silné puto s rodinou . Avšak, menšie argumenty v dôsledku rozdielu v názoroch sú možné. Niektorí z vás  nemusia mať aktívny spoločenský život v tomto roku, ako to bolo v minulosti. Musíte si dávať pozor na jazyk, pretože vaše slová môžu spôsobiť nevedomky nemalé ťažkosti. Nebude to jednoduchý rok, ale práve cez získavanie nových skúsenosti sa človek posúva ďalej.

Pes pod vplyvom Tai Sui bude čeliť ťažkostiam v práci. Pre ľudí v politike, šoubiznise a podnikaní hrozí poškvrnený obraz pred verejnosťou. Odporúčanie je nevenovať týmto neprejaným udalostiam toľko pozornosti, aby ste sa nevzdialili od vašich cieľov. Noste pri sebe Wu Lou tekvicu a k posteli si umiestnite Wu Lou, budete pod vplyvom hviezdy chorôb. Môžete si podporiť východ podľa odporúčaní, hlavne ak tu máte hlavný vchod.

Bohužiaľ toto bude pre vás aj rokom chorôb. Od únavy až po časté opakované prechladnutia. Preto noste pri sebe Wu Lou tekvičku. V prípade hlavného vchodu na SZ, použite ošetrenia Wu Lou tekvice ako v hlavnom vchode, tak aj v spálni a vašej pracovni. Okrem toho počas celého roka sa odporúča vit.C, vitamíny, minerály, antioxidanty. Pravidelná teplá strava a cvičenie vám dopomôžu nielen zdravému telu ale i čistej mysle.

        

   Jádetiový pes                Soška pes               Prívesok Wu Lou       Wu Lou pre zdravie       Wu Lou Jádeit 

PRASA

Rok narodenia: 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947, 1935, 1923, 1911

Prasa v roku kohúta 2017 zažije veľa pozitívneho.  Láska a romantika budú kvitnúť počas tejto doby. Tí , čo sú sami , budú mať  možnosť nájsť svojich partnerov. Leto a obdobie do jesene sa ukáže ako najlepší čas pre záležitosti týkajúcich sa lásky. Manželské páry budú prežívať lepšiu úroveň porozumenia a možno uskutočnia  niektoré veľké spoločné plány. Budete mať aktívny spoločenský život a budete aj vyhľadávaný v spoločnosti. Budete úspešný aj na vašom pracovisku a s tým prídu aj nové možnosti propagácie alebo nové povinnosti. Vaše kontakty a povesť vám pomôžu s vašou kariérou. Hľadajte nové spôsoby pre osobný rast. Ak si práve hľadáte prácu, toto odporúčanie je práve pre vás. Všetky vaše postupy  povedú k zvýšeniu vášho príjmu, avšak nemajte zbytočné výdavky. Uvažujte a naplánujte si svoje financie pre ich najlepšie využitie. Rok bude zameraný na zvýšenie vašich schopností. Na vašich úspechoch sa bude podieľať aj veľká podpora vašich blízkych.  Rok 2017 vám prezentuje dôvody prečo máte zabudnúť na svoje starosti, byť šťastným a nedovoliť , aby ste tohtoročné príležitosti prepásli.

Bohužiaľ toto bude pre vás aj rokom chorôb. Od únavy až po časté opakované prechladnutia. Preto noste pri sebe Wu Lou tekvičku. V prípade hlavného vchodu na SZ, použite ošetrenia Wu Lou tekvice ako v hlavnom vchode, tak aj v spálni a vašej pracovni. Okrem toho počas celého roka sa odporúča vit.C, vitamíny, minerály, antioxidanty. Pravidelná teplá strava a cvičenie vám dopomôžu nielen zdravému telu ale i čistej mysle.

        
  Jádeitové prasa          Soška prasa              Prívesok Wu Lou    Wu Lou pre zdravie       Wu Lou Jádeit