Zavrieť

Nové produkty

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA

 AKCIA -30% len do 16.02.2018


Nový a lepší - stolný Feng Shui kalendár 2018.

Nikdy nebolo jednoduchšie ako práve s touto pomôckou, využiť dobré udalosti roka a mesiaca. Ba čo viac, možnosť vedieť proti čomu sa máme chrániť v prípade zlých možných období roku 2018.

Viac detailov

14,90 €

Popis

Kalendár 2018 je oproti roku 2017 doplnený o 

- LUNÁRNY KALENDÁR - odporúčanie pre deň - spln a nov

- Priaznivé a nepriaznivé dni pre čínske znamenie daného dňa tzn.že budete vedieť, či je      priaznivý alebo nepriaznivý deň pre dôležité stretnutia, podpisy zluv, pracovný pohovor,      začatie nového projektu, prezentácia, začiatok cesty, svadba, ...

    

- Ročné lietajúce hviezdy 2018 a ich ošetrenia

- Mesačné lietajúce hviezdy 2018 - podrobný rozpis daného mesiaca a ošetrenia

Vďaka našej tabuľke si môžete sledovať v kancelárii, facingu domu, či bytu, vchode domu alebo spálni dobré a zlé hviezdy nielen ročné, ale aj mesačné. Tieto Vám môžu pomôcť získať nečakane finančný zisk alebo ochrániť pred krádežami, nešťastím, nehodami a mnoho iného.

S určením svetových strán či tzv.„tváre domu“- facingom domu Vám po objednaní kalendára vieme pomôcť. Stačí napísať na info@fengshuiharmony.sk

Škola lietajúcej hviezdy jej jednou z najpoužívanejších metód feng shui. Jednoduchými symbolmi vieme podporiť alebo ošetriť prítomnú energiu, ktorá v daný moment obýva daný sektor nášho bytu alebo domu. Pohyb lietajúcej hviezdy vyplýva z Loshu, je to 9 energií, nazývaných aj hviezdy ktoré majú svoju špecifickú energiu alebo element. Zahŕňajú smer, šťastie, farbu, vplyv na jednotlivý orgán, časť tela i vplyv na životnú sféru.

Lietajúca hviezda vychádza z 20 ročných periód, momentálne máme 8 periódu so silným vplyvom zemskej energie. Súčasná perióda začala v roku 2004 a trvá do roku 2023. Od periódy sa odvíja vplyv a účinok jednotlivých hviezd, medzi priaznivé patrí 1,4,6,8 a 9 a nepriaznivé sú 2,3,5 a 7. V každom roku sa tieto energie menia a obývajú daný sektor počas celého roku. Do jednotlivých oblastí prinášajú energiu a tá zas vplýva na ľudí a udalosti. Zmena týchto energií nastáva každý rok okolo 4.februára, preto je dobré v tomto období skontrolovať svoje najdôležitejšie miestnosti a rozmiestniť ošetrenia. Okrem symbolov a dekorácií, prítomné energie aktivuje aj vaša prítomnosť, hluk a zvuk, renovácie,...

Prvou najdôležitejšou miestnosťou je hlavný vchod. Zistite v ktorom sektore sa nachádza, aká je prítomná ročná lietajúca hviezda a aplikujte ošetrenie. Ak sa vo vchode nachádza priaznivá energia, samotným otváraním dverí alebo symbolom šťastia podporíte pozitívne energie, ktoré vchodom prichádzajú. V prípade nepriaznivej energie vo vchode, udržujete tu ticho, nerenovujte a aplikujte ošetrenie.

Druhou dôležitou miestnosťou je kuchyňa a šporák, treťou vaša spálňa. Spálňa s priaznivou energiou prináša šťastie, zdravie a pohodu, energie sú v harmónii. V spálni sa nikdy nepoužíva voda ako podpora hviezdy 8, vhodnejší je krištáľ, Budha,... Ak sa do spálne dostane nepriaznivá hviezda, vaše zdravie, vitalita a celkový prospech budú narušené. Využite tu hlavne kovovú Wu Lou tekvicu a kovové dekorácie na oslabenie negatívnej zemskej hviezdy.

Recenzie

Napísať recenziu

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA