Zavrieť

Nové produkty

Nové produkty

 • filer on a row:
Zobraziť 1 - 12 z 19 položiek
 • Nové

  Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom je páv prezentujúci lásku a slávu. Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie, hojnosť a lásku.

  9,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Nové

  Drevený prívesok Pi Yao s mincou je ochranný symbol pre svojho majiteľa. Je vhodné umiestniť ho do vstupu smerom von, kde odčerpá všetku negatívnu energiu a do domu prinesie radosť a šťastie .V aute pôsobí ako ochranca, svojho majiteľa sprevádza na cestách a vždy ho privedie v bezpečí späť domov.Veľkosť : pi yao 4,3 x 2,5cm

  4,90 €
 • Nové

  Jádeitový prívesok koňa je vhodný pre všetkých narodených v roku koňa. Môžete ho nosiť pri sebe, ale taktiež umiestniť na pracovný stôl alebo v obývačke. 

  3,50 €
 • Nové

  Ksitigarbha Bodhisattva ochranná karta a je ideálnym riešením na potlačenie účinkov hádavej lietajúcej hviezdy 3. Tá je pôvodom mnohých problémov, ako napríklad bojov, slovných argumentov, negatívnych tvrdení, nedorozumení a súdnych sporov.

  3,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Nové

  Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom je žaba hojnosti.  Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie a hojnosť.

  9,90 €
 • Nové

  Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom sú dve rybky prezentujúce hojnosť.  Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie a hojnosť.

  9,90 €
 • Nové

  Umiestnite si mincu do peňaženky pre nový začiatok vašich nových finančných príležitostí. Fénix predstavuje nielen vstup do domu ale aj do vašej peňaženky, kde prináša nové aktivity. Fénix prezentuje juh, oheň, vstup do domu, priestranstvo a voľnosť.  PRE prvých 100 klientov 2018 - darček hojnosti

  1,50 €
 • Nové

  Tento amulet vám pomáha prilákať nových, hodnotných a užitočných priateľov. V tomto spojení vám prepožičajú silnejší spojenci podporu, silu v horších časoch. Pomôžu vám s podnikateľskými záležitosťami, životom, zradcami a vzťahmi . Vhodný pre ľudí narodených v roku zajac, koza a prasa.

  9,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Nové

  Tento amulet vám pomáha prilákať nových, hodnotných a užitočných priateľov. V tomto spojení vám prepožičajú silnejší spojenci podporu, silu v horších časoch. Pomôžu vám s podnikateľskými záležitosťami, životom, zradcami a vzťahmi . Vhodný pre ľudí narodených v roku potkan, drak a opica.

  9,90 €
 • Nové

  Tento amulet vám pomáha prilákať nových, hodnotných a užitočných priateľov. V tomto spojení vám prepožičajú silnejší spojenci podporu, silu v horších časoch. Pomôžu vám s podnikateľskými záležitosťami, životom, zradcami a vzťahmi . Vhodný pre ľudí narodených v roku byvol, kohút a had.

  9,90 €
 • Nové

  Tento amulet vám pomáha prilákať nových, hodnotných a užitočných priateľov. V tomto spojení vám prepožičajú silnejší spojenci podporu, silu v horších časoch. Pomôžu vám s podnikateľskými záležitosťami, životom, zradcami a vzťahmi . Vhodný pre ľudí narodených v roku tiger, kôň a pes.

  9,90 €
 • Nové

  -50%

  V 2018 rok zemského psa je rokom víťazstva a šťastia. Na SZ je ovplyvnený hviezdou 1 -úspech a v centrálnom paláci je podpora 9 - prosperita. Toto prináša veľmi priaznivý a úspešní rok nielen pre znamenie psov, ale pre všetkých mužov, otcov rodín, či podnikateľov. Darujte priateľom úspech prosperity roku 2018 - 10ks mincí cena 1 eur za ks.

  20,00 € 10,00 €
Zobraziť 1 - 12 z 19 položiek