Recenze

Ďakujem Vám.  Vďaka Vám a Vašej spokojnosti ma moja práca viac než len zmysel. 
  

Gabriela Horáčková Voštináková

 

 

Petra P. 2020-06-21

Skvělý človíček, s velkým a čistým ❤️. Vřele doporučuji a těším se na blízkou budoucnost pod vedením Gábinky ☺️

Martina B. 2020-06-03

Oceňujem veľmi milý prístup, zaujímavý pohľad na vec a informácie, ktoré boli kompletnejšie, ako som očakávala. Sympatická kombinácia 

Pani z Bratislavy 2020-05-17

Ďakujem krásne za Váš čas a rady, už 2 noci dcérka dobre spinkala, konečne sme sa všetci po dlhej dobe vyspali. Pevne veríme, že to bude už len lepšie. 

Alice M. 2020-04-24

Ano, určitě je to nejlepší stránka paní Gabinky, vážím si moc pomoc a řešení bytu- analýzu od paní Gabinky, která je jedinečná a skvela milá osoba ❤️ vážím si vše od ní jako mi pomáhá z láskou, pokorou a moudrostí,všem aby udělala člověka spokojeným a šťastným v životě, děkuji za podporu a pomoc kterou mi dáváte! Vysoce si vážím Vaší vstřícnosti a ochoty. Děkuji za vše 🙏🏻


S.r.o. ... 2019

Zažili sme ročnú spoluprácu s pani Gabinkou vo firme zaoberajúcej sa s obchodom a termínmi. Bolo skvelé ako predpovede vychádzali a ako sme sa naučili spolupracovať s kalendárom a každý sme mali ten svoj deň pre obchod, podpis zmluvy, odovzdanie projektu, proste skvele to fungovalo. Doporučujeme všetkým, ktorí chcú využiť správne načasovanie pre seba. 
Dokonca sme pomocou bazi presunuli niekoľko zamestnancov na vhodnejšie pozície, kde sa cítili omnoho lepšie a sú spokojnejší. Nadšenie za celú firmu. 
Pani Gabinka je v našich srdciach dovolím si to takto povedať za celú firmu.
Jednateľ


Radek Š. 2019-06-06

Děkujeme za skvělou spolupráci při výstavbě projektu domu dle feng shui. Skvělá spolupráce a skvělý výsledek. Těšíme se již celá rodinka. Přejeme mnoho úspěchu.  

rodina Motová  2019-1-20

Stavali sme spolu s pani Gabrielou dom. Okrem rodinných záležitostí a karmy som pochopila omnoho viac, ako som očakávala. Domček je úžasný a cítime sa v ňom skvele. Každý kto k nám príde to pociťuje rovnako.
Ďakujeme za umožnenie spoločného posedenia pre priateľov pri téme feng shui a bazi. Úžasné, dalo nám to moc.

Šárka.L. 2018-11-15
 
S analýzou bytu od paní Gabriely jsem byla velmi spokojená, neboť ji vykonává celým svým srdcem, s neuvěřitelnou moudrostí, profesionalitou a empatií. Předala mi mnohem více, než na čem jsme se dohodly. Pomohla mi vyřešit i problémy v bytě, které jsme původně řešit neplánovaly, přitom za to nic navíc nechtěla. Její přístup k dané analýze i rozboru mého osobního života byl nejen profesionální, ale zároveň i chápající - snažila se vždy najít pro mě to nejvhodnější řešení, aby daná proměna splnila svůj účel, ale abych zároveň byla schopna ji zrealizovat. Navíc mi mnoho prozradila i o mne samotné, pomohla mi pochopit mou minulost a nasměrovala mne tak, abych se dokázala vyhnout mnoha problémům ve své budoucnosti i ve vztazích partnerských a rodinných. Již jsem provedla první změny ve svém bytě a začínají se mi odrážet v mém životě – je fascinující, jak to funguje. Věřím, že kdyby si každý nechal udělat takovou analýzu bytu, na světě by žili mnohem šťastnější a vyrovnanější lidé.

 

Stanislav.M. 2017-12-14

ROZBOR DOM

Najprv som neveril. Potom som si povedal: "najskôr skús a až potom súď". Tak som vyskúšal. A začali sa diať zvláštne veci. Niektoré vzápätí, iné neskôr. Ale diali sa. Veci, ktoré som chcel, po ktorých som túžil. Dom sa zmenil a začal žiť. V súkromí i v práci sa veci pohli želaným smerom a ja som začal mať zo života pocit šťastia. Prístup p. Voštinákovej je vysoko odborný, profesionálny. Jej zanietenie pre vec presahuje rámec práce. Je to poslanie. A za to všetko jej z mojej strany patrí jedno veľké Ďakujem.

Lenka 2017-09-03

NOVÝ BYT

Perfektná odborná a hlavne rýchla rada, ako postupovať pri zariadení nového bývania tak, aby sme sa radšej vyhli problémom... Tam kde človek žije má najväčší vplyv na jeho život. Preto som veľmi rada že sú tu odborníci ako Gabika. Ďakujeme ❤

Richard M. 2017-08-14

FENG SHUI KANCELÁRIA

Ďakujem za skvelú spoluprácu s pani Gabrielou, za veľkú trpezlivosť a ochotu. V pracovni sa cítim ako nový človek, ale hlavne cítim pokoj a vyrovnanosť pre vykonávanie práce, ktorá má priniesť osoh pre druhých. Prajem Vám len to najlepšie. 
 
O.O. 2017-07-10

DETSKÁ IZBA FENG SHUI

"Svojim deťom som chcela zariadiť detské izby v novom bývaní. Im sa moje návrhy nepáčili a mne zase ich. Po rozbore a návrhu umiestnenia nábytkov a farieb sme odrazu všetci ostali s riešením spokojní - akoby sa zladil priestor s ich dušou. Ony to akosi intuitívne cítia, napr. posteľ chceli mať presne tak otočenú a umiestnenú ako bolo v návrhu. Prekvapili ma aj návrhy farieb oblečenia – keď som ich porovnala so šatníkom staršieho syna, ktorý si už vyberá veci sám, dostala som odpovede, prečo dáva prednosť tým istým tričkám napriek mojim výzvam. Vďaka konkrétnym odporúčaniam, napr. kvetinová stena v jedálenskej časti, vyšlo na povrch niečo z podvedomia, cítenie, že „niečo tomu ešte chýba, len neviete čo". Ten pocit zladenia sa s priestorom by mal zažívať každý. Ja by som prijala aj viac konkrétnejších opatrení, ale myslím, že pani poradkyňa chce „nepodstatné“ nechať na kreativitu človeka, čo si cením."

Jana 2017-06-02

JANA

Waw, som prekvapená samotným výkladom. Určite odporúčam pre všetkých, ktorí chcú zmenu v živote.

I.B2017-05-01

I.B

 Rada by som sa týmto podelila o našu skúsenosť. Obratila som sa na pani Gabrielu Voštinákovú , aby mi vypracovala rozbor nášho bytu. Jej seroźny prístup, ústretovosť, spolupráca a profesionalita ma veľmi príjemne prekvapila. Zariadila som sa podla jej pokynov ešte počas prebiehajúceho procesu na rozbore v dcérinej izbe. Konkrétne: premiestnili sme jej posteľ a nábytok, pretože mala dlhodobo nekľudný spánok,, necítila sa fyzicky dobre a ani v iných oblastiach sa jej mocnedarilo. Na výsledok nebolo treba dlho čakať. Od prvej noci sa jej spí veľmi dobre a ráno vstáva odpočinutá . To je fakt bez akýchkoľvek príkras. Zdravie je prvoradé, to vieme a chceme všetci. A ďalej ..ako bonus .. od celého presunu prešiel sotva jeden týždeň a dcéra prišla s novinkou, že v práci , kde pracuje od minulého leta jej ponúklo vedenie firmy samé od seba povýšenie na pozíciu, ktorá je pre ňu šitá ako na mieru, pretože ju bude aj napĺňať, nielen zvýšenie platu. Nikto z nás takéto pokračovanie a hlavne v tak krátkej dobe po sebe jednoducho vôbec nečakal . Ešte stále sme z toho všetkého dokopy ohromení a vďační za všetko pozitívne, čo pre ňu z toho do budúcnosti výplýva. Srdečná vďaka pani Voštinákovej za to už teraz. ... a pevne verím, že keď sa nám podarí zakomponovať jej rady postupne aj v ostatných miestnostiach, kvalita nášho života bude zdravšia a pokojnejšia. Aj touto cestou ďakujem, I. B., Bratislava

Henrieta - Bratislava 2017-04-28

ROZBOR FS NÁS VEĽMI ZAUJAL

Ďakujem pani Gabike za analýzu nášho bytu. Pevne verím, že podľa tohto rozboru FS nám v byte bude prúdiť veľmi dobrá a pozitívna energia. Ďakujeme ešte raz.

  

Peter a Katka.M 2017-04-25

SUPER

Tešíme sa, pretože vďaka navrhnutým zmenám sa nám zadarilo nájsť si novú prácu a celý chod domácnosti sa nám zmenil k lepšiemu. Ďakujeme pani Gabika

  

Iveta 2017-04-25

REALITA

Presné podanie reality môjho života. Až to zaskočí, keď si človek uvedomí, že iný byt iné možnosti. Odporúčam

 

Jana 2017-04-22

UZASNE INFO ZA PAR EURO - feng shui po telefóne

Dobrý deň, odporúčam všetkým, ktorí chcú ušetriť a napriek tomu chcú vedieť niečo viac o ich dome. Dostala som veľa cenných informácií za ktoré som veľmi vďačná. Pochopila som, prečo sa nám dejú určité veci v živote a ako ich môžem napraviť. Ďakujem pani Gabriela

 

Anna 2017-04-18

NESKUTOČNE UŽITOČNÉ INFO

Ďakujem pani Gabriele, fakt super informácie, veľa ma to naučilo a teším sa na kuchyňu podľa odporúčaní.

 

Stanislav M. 2017-02-24

PROFESIONALIZMUS

Profesionalizmus a osobný prístup.

 

Lucka 2017-02-23

Lucka D.

Na základě analýzy jsme předědali pokoje dle Feng sui a jsme spokojení. I s milým a ochotným přístupem Gabi a rychlým jednáním. Vřele doporučuji ;)

 

Stanča 2017-02-23

Stanča P.

Díky Gabice jsem si zharmonizovala prostředí, ve kterém žiji. O létajících hvězdách jsem neměla ani tušení... Gabika mi dala konkrétní informace dle datumu narození a aplikovala mi ochranná opatření do jednotlivých zón bytu. Díky ní teď můžeme žít nejen v harmonickém prostředí, ale být i v harmonii sami se sebou.

 

Hajnalka 2016-11-26

Hajnalka S.

Gabika je super,jej vedomosti sú na veľmi vysokej úrovni a je veľmi ochotná.
Gabika,srdečná vďaka

 

Igor a Danka 2016-09-17

IGOR A DANKA

Odporúčanie sme dostali od známych. O FS sme vedeli čosi z časopisov. Na naše prekvapenie veľmi zaujímavý a trefný rozbor k nášmu bývaniu. Ďakujeme a odporúčame všetkým, aby poznali skutočne svoj domov.

 

NIna 2016-07-27

NINA

Krásne ušitý oblek pre naše kancelárie. Ďakujeme pani Gabike aj za moderné dizajnové prevedenie a poradenstvo pre lepšie vzťahy medzi nami. S pozdravom Nina

 

Andrea kaderníctvo 2016-07-25

ANDREA KADERNÍCTVO

Po zmenách navrhnutých podľa rozboru sa nám zvýšili zisky a aj klienti sú spokojnejší. Zistili sme, že sme mali kasu na miestach hádok a presunutím podľa návrhu sa nám začalo komunikovať so zákazníkmi lahšie bez akýchkoľvek nedorozumení. Ďakujeme

 

Zdenka 2016-07-11

ZDENKA

Odporúčam všetkým, prekvapivo sa mi zmenili pocity v kancelárii. Ďakujem pani Gabriela

 

Žanet O. - Žilina 2016-05-31

DOBRÝ DEŇ,

chcem sa veľmi pekne poďakovať Gabike za rozbor FS. Musím povedať, že je to odborníčka na danú tematiku. Vďaka jej rozboru, ktorý bol veľmi zrozumiteľný a vecný sme náš byt zariadili tak, aby energia plynula správnym smerom. Býva sa nám úžasne a som šťastná, ešte raz ďakujeme..

 

Ivana K. - Košice 2016-05-24

IVANA K. - KOŠICE

Dobrý deň, chcem poďakovať pani Gabriele za úžasný rozbor, ktorý mi pomohol pochopiť nielen skutočnú podstatu pohybu energií ale aj vlasný byt. Verím a dúfam, že všetky navrhnuté nápravy nám pomôžu vyhnúť sa zlému a podporiť dobré. Ešte raz ďakujem.

 

Milan a Karolina 2016-05-07

MILAN A KAROLINA

Neuveriteľný rozbor a popis logicky vysvetlených zásad a náprav feng shui. Veľmi nás prekvapil rozbor lietajúcich hviezd, ktoré potvrdili udalosti v našich životoch. Ako nám bolo povedané, človek by mal poznať nielen svoje telo ale aj svoj dom v ktorom žije. Pani Gabriela ďakujeme Vám za trpezlivosť a ochotu.

 

Patrik H. 2016-05-04

PATRIK

Dobrý deň. Analýza ma veľmi prekvapila, pretože sa potvrdili skutočnosti, ktoré sa nám diali. Už realizujeme zmeny s manželkou a veríme, že sa nám napravia energie v byte. Určite odporúčame

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server