Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Čínske mince sú populárny symbol hojnosti a prosperity. Okrúhly tvar mince značí nebesia a hranatý štvorec v strede je symbolom zeme, čím sa spojili dve silné energie. Číňania veria ,ak budú mať pri sebe tento symbol prinesie im šťastie a prosperitu. Ak sú mince zviazané červenou stužkou, prípadne s drakom, korytnačkou alebo chilinom,....účinok ...

Čínske mince sú populárny symbol hojnosti a prosperity. Okrúhly tvar mince značí nebesia a hranatý štvorec v strede je symbolom zeme, čím sa spojili dve silné energie. Číňania veria ,ak budú mať pri sebe tento symbol prinesie im šťastie a prosperitu. Ak sú mince zviazané červenou stužkou, prípadne s drakom, korytnačkou alebo chilinom,....účinok je znásobený. Vždy ich otočte jangovou stranou nahor, jang má štyri znaky a jin dva.

Viac

Mince  15 produkty

 • filer on a row:
 • Umiestnite si mincu do peňaženky pre nový začiatok vašich nových finančných príležitostí. Fénix predstavuje nielen vstup do domu ale aj do vašej peňaženky, kde prináša nové aktivity. Fénix prezentuje juh, oheň, vstup do domu, priestranstvo a voľnosť.  PRE prvých 100 klientov 2018 - darček hojnosti

  1,50 €
 • V 2018 rok zemského psa je rokom víťazstva a šťastia. Na SZ je ovplyvnený hviezdou 1 -úspech a v centrálnom paláci je podpora 9 - prosperita. Toto prináša veľmi priaznivý a úspešní rok nielen pre znamenie psov, ale pre všetkých mužov, otcov rodín, či podnikateľov. Darujte priateľom úspech prosperity roku 2018 AKCIA - 10ks mincí cena 1 eur za ks.

  2,00 € 1,50 €
  2 Recenzia(e)
 • -50%

  Mincu s nekonečným uzlom je vhodné nosiť  pri sebe ako talizman pre ochranu. Vhodné je zavesiť na kľučku vo vchode do domu. Je to spôsob ako sa priláka šťastie a pohoda pre všetkých členov rodiny. Pozor nesmiete mať mince na všetkých dverách v byte či dome. Mohlo by to mať negatívny dopad.

  3,75 € 1,88 €
 • Zlatý ingot je symbol hojnosti a financií.

  2,00 €
  1 Recenzia(e)
 • Prívesok troch mincí na kľučke dverí podporí šťastie u vás doma.

  2,30 €
 • Minca zodiak s vaším znamením prináša šťastie do života, podporuje všetky dobré vlastnosti  daného zvieraťa. Mincu môžete nosiť v peňaženke alebo zavesiť v aute. Pri objednávke uveďte znamenie prosím. Momentálne dostupné - potkan, byvol, zajac, pes, prasa / v inom prevedení ako na foto kôň, drak, opica/

  2,90 €
 • Minca kohút 2017. Minca kohút podporí šťastie v práci, kariére a financiách. Čínsky Nový rok 2017 - rok jinového ohnivého kohúta začne 28. januára 2017.Rok kohúta predpovedá čas na znovuzrodenie, transformáciu a rastu. Nielen pre ľudí narodených v roku kohúta, ale pre každého kto chce aktivovať nové príležitosti roka. Noste tento prívesok stále pri sebe.

  2,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Amulet 6 mincí podporuje šťastie otca v rodine, slúži na ochranu pred negatívnou chi.

  2,90 €
 • Prívesok 8 mincí podporuje hojnosť a úspech. Vhodné zavesiť na dvere.

  3,30 €
 • Prívesok mince drak a fénix je mocným ochrancom lásky, partnerstva a manželstva.Posiluje harmóniu vzťahu.

  5,40 €
  1 Recenzia(e)
 • Kovové zrkadlo s drakoma fénixom podporí lásku a ochráni vás pre neverou.

  8,00 €
 • Tento amulet vám pomáha prilákať nových, hodnotných a užitočných priateľov. V tomto spojení vám prepožičajú silnejší spojenci podporu, silu v horších časoch. Pomôžu vám s podnikateľskými záležitosťami, životom, zradcami a vzťahmi . Vhodný pre ľudí narodených v roku tiger, kôň a pes.

  9,90 €
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek