Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Pagoda je označenie pre budhistickú vežovú stavbu typickú pre východnú a juhovýchodnú Áziu. Pôvodne slúžili rovnako ako indické stupy, k uchovaniu zostatkov význančných mistrov, či k uloženiu iných cenných predmetov. Väčšinou sú stavané v rámci chrámových komplexov či v ich blízkosti a plnia aj náboženskú funkciu. Napríklad v Číne majú svojím pr...
Pagoda je označenie pre budhistickú vežovú stavbu typickú pre východnú a juhovýchodnú Áziu. Pôvodne slúžili rovnako ako indické stupy, k uchovaniu zostatkov význančných mistrov, či k uloženiu iných cenných predmetov. Väčšinou sú stavané v rámci chrámových komplexov či v ich blízkosti a plnia aj náboženskú funkciu. Napríklad v Číne majú svojím príhodným geomantickým umiestnením priaznivo ovplyvniť celý okolný priestor. 

5 poschodová pagoda symbolizuje perfektnú harmóniu medzi 5 elementami a ochranu pred 5 smermi silných cisárov. Šťastie vo všetkých oblastiach života.
7 poschodová pagoda symbolizuje 7 pokladov budhizmu a 7 severných hviezd. Prináša veľký súcit, bohatstvo a šťastie v kariére. 
9 poschodová pagoda je holistickým symbolom všetkých kvalít, ktoré človek potrebuje k dosiahnutiu veľkého študijného a profesného úspechu.
Viac

Pagoda  6 produkty

 • filer on a row:
 • Prívesok kovovej pagody patrí k najuznávanejším symbolom múdrosti, vzdelanosti , sily a výdrže. Je to vhodný darček pre deti, môžu si ho zavesiť v detskej izbe alebo stále nosiť pri sebe.

  7,50 €
 • Avanturínová pagoda prináša každodennú ochranu pred nebezpečnými vplyvmi okolia. Je vhodná na každodenné nosenie, môžete si ju zavesiť na tašku, do auta alebo pod nočnú lampu pri posteli. Podporuje kreativitu a vzdelanie.

  8,90 €
 • Pagoda je základným ošetrením na negatívnej hviezdy 5 a 2, je to symbol sil, úspechu a kreativity. Ochráni pre nebezpečím. V roku 2016 si ju umiestnite na severovýchod.

  13,00 €
 • Krásna celokovová pagoda 5 elementov je najpoužívanejším symbolom učenia , vzdelania a liek pre škody spôsobené hviezdami 2 alebo 5. Materiál mosadz reprezentuje 5 prírodných živlov, čím predstavuje harmóniu a súlad energie v priestore. Štvorec v dolnej časti predstavuje element krajiny, ktorá vyrába kovový prvok, vodu, drevo a nakoniec oheň v hornej...

  29,00 €
 • Mosadzná dračia korytnačka s pagodou na chrbte  prináša šťastie,radosť a harmóniu. Je to silný symbol podpory, šťastia a hlavne úspechu v škole, v práci, v umeleckom odbore.

  35,00 €
  1 Recenzia(e)
 • Krásna celokovová pagoda 5 elementov je symbol učenia a vzdelania. Je to kovový liek ktorý sa používa na ošetrenie negatívnych vplyvov spôsobených hviezdami 2 a 5. Materiál mosadz reprezentuje 5 prírodných živlov, čím predstavuje harmóniu a súlad energie v priestore. Štvorec v dolnej časti predstavuje element krajiny, ktorá vyrába kovový prvok, vodu,...

  35,00 €
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek