Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Celokovové zvonkohry sa najčastejšie používajú

- na aktiváciu JANG v predných častiach domu, v hlavnom vchode
  na aktivácie jednotlivých členov rodiny
  (pozor nesmie tu byť hádavá energia lietajúcich hviezd periodických, vtedy by Vám aktivovala hádky v dome,     viac info tu...).

- na aktiváciu priaznivých smerov v dome podľa trigramu domu  (poz...

Celokovové zvonkohry sa najčastejšie používajú

- na aktiváciu JANG v predných častiach domu, v hlavnom vchode
  na aktivácie jednotlivých členov rodiny
  (pozor nesmie tu byť hádavá energia lietajúcich hviezd periodických, vtedy by Vám aktivovala hádky v dome,     viac info tu...).

- na aktiváciu priaznivých smerov v dome podľa trigramu domu  (pozor znova tu nesmie tu byť hádavá 
  energia lietajúcich hviezd periodických, vtedy by Vám aktivovala hádky v dome, viac info tu...).

- na ošetrenie negatívnych vplyvov spôsobených lietajúcimi hviezdami 2 a 5

Hovorí sa , že zvuk vetra prechádzajúci dutými rúrkami transformuje negatívnu energiu a mení ju na priaznivú prinášajúc šťastie pre všetkých obyvateľov domu. 

Celokovové zvonkohry sú obzvlášť účinné na Z, SZ a S kde kov má veľmi silné účinky. Umiestnite si ich na miesto s negatívnou hviezdou 2 a 5, hlavne ak sa tu nachádza váš vchod, spálňa alebo pracovňa.  Materiál mosadz, ktorá patri k najpoužívanejším materiálom vo feng shui, nakoľko predstavuje silnú energiu kovu. Číslo šesť prezentuje nápomocné energie z nebies.

Viac

Zvonkohry a zvončeky  7 produkty

 • filer on a row:
 • Feng Shui zvonček šťastia s dvoma rybami sa používa v oblasti zdravia i bohatstva.

  9,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom je žaba hojnosti.  Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie a hojnosť.

  9,90 €
 • Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom je páv prezentujúci lásku a slávu. Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie, hojnosť a lásku.

  9,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Kovový zvonček s červeným nekonečným uzlom vydáva príjemný kovový zvuk, ktorým ošetríte negatívnu energiu a prilákate šťastie domov.

  12,00 €
 • Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom sú dve rybky prezentujúce hojnosť.  Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie a hojnosť.

  13,90 €
 • Táto celokovová zvonkohra sa najčastejšie používa na ošetrenie negatívnych vplyvov spôsobených lietajúcimi hviezdami 2 a 5. Umiestnite si túto zvonkohru na miesto s negatívnou hviezdou 2 a 5, hlavne ak sa tu nachádza váš vchod, spálňa alebo pracovňa. V TOMTO ROKU sa  energia CHorôb  a   Nešťastia  nachádza na  ...

  21,90 €
  2 Recenzia(e)
 • Celokovová zvonkohra s krásnym nekonečným uzlom ošetruje priestor pred nepriaznivými vplyvmi okolia. Je vhodná na ošetrenie hviezd 2 alebo 5, prípadne ku hlavným dverám na prilákanie šťastnej energie. V TOMTO ROKU sa  energia CHorôb  a   Nešťastia  nachádza na  ...

  22,00 €
  2 Recenzia(e)
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek