Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Ošetrenia LH   37 produkty

 • filer on a row:
 • -50%

  Mincu s nekonečným uzlom je vhodné nosiť  pri sebe ako talizman pre ochranu. Vhodné je zavesiť na kľučku vo vchode do domu. Je to spôsob ako sa priláka šťastie a pohoda pre všetkých členov rodiny. Pozor nesmiete mať mince na všetkých dverách v byte či dome. Mohlo by to mať negatívny dopad.

  3,75 € 1,88 €
 • Mandarínske kačice sú odpradávna symbolom lásky. Vždy by mali byť v páre, pretože kačice nedokážu existovať jedna bez druhej, umierajú keď sú samé. Kačice podporujú šťastie v láske a udržujú silu vzťahu, prilákajú nového partnera a posilnia dlhotrvajúci vzťah.

  2,50 €
  2 Recenzia(e)
 • Minca kohút 2017. Minca kohút podporí šťastie v práci, kariére a financiách. Čínsky Nový rok 2017 - rok jinového ohnivého kohúta začne 28. januára 2017.Rok kohúta predpovedá čas na znovuzrodenie, transformáciu a rastu. Nielen pre ľudí narodených v roku kohúta, ale pre každého kto chce aktivovať nové príležitosti roka. Noste tento prívesok stále pri sebe.

  2,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Prívesok modrá slzaModrá krištáľová slza podporuje prácu, kariéru a úspech v pracovnej oblasti. Taktiež je symbolom jinovej vody, požíva sa na ochranu pred stratou, krádežou a zraneniam.  Zaveste si ju na sever do okna alebo pod lampu, kde priláka šťastie, novú prácu, nových mentorov a radosť z práce. 22cm

  4,20 € 3,00 €
 • Prívesok krištáľovej žltej slzy očisťuje priestor pred negatívnou energiou, prináša pokoj a harmóniu.22cm

  4,20 € 3,00 €
 • Prívesok 8 mincí podporuje hojnosť a úspech. Vhodné zavesiť na dvere.

  3,30 €
 • Prívesok jádeitovej opice je vhodný pre všetkých narodených v roku opice. Umiestniete si ju na pracovný stôl alebo v obývačke.

  3,50 €
 • Prívesok z malajského jadeitu v tvare wulou tekvice je symbol zdravia, dlhovekosti, šťastia a prosperity. Noste ju stále pri sebe alebo zaveste k posteli, kde podporí zdravie a ochráni vás pred chorobami. Veľkosť 13 x 20mm

  3,50 €
 • Jádeitový kohút podporí šťastie v práci, kariére a financiách.  Čínsky Nový rok 2017 - rok jinového ohnivého kohúta začne 28. januára 2017.Rok kohúta predpovedá čas na znovuzrodenie, transformáciu a rastu. Nielen pre ľudí narodených v roku kohúta, ale pre každého kto chce aktivovať nové príležitosti roka. Noste tento prívesok stále pri sebe.

  3,50 €
 • Nové

  Ochranný prívesok slonov s  tretím okom je symbolom ochrany pred neprajnou hviezdou 7.  Tá prináša do života nehody, zranenia, lúpeže, krádeže a straty čohokoľvek. Je dobré nosiť ho stále pri sebe, najmä ak ste pod vplyvom tejto energie v domácom prostredí.

  3,90 €
 • Nové

  Drevený prívesok Pi Yao s mincou je ochranný symbol pre svojho majiteľa. Je vhodné umiestniť ho do vstupu smerom von, kde odčerpá všetku negatívnu energiu a do domu prinesie radosť a šťastie .V aute pôsobí ako ochranca, svojho majiteľa sprevádza na cestách a vždy ho privedie v bezpečí späť domov.Veľkosť : pi yao 4,3 x 2,5cm

  4,90 €
 • Nové

  Biela krištáľová guľka 4 cm  podporuje nápomocných priateľov na severozápade, zároveň čistí priestor pred negatívnou CHI. Očistí priestor a zníži záťaže na majiteľov bytu. Prináša šťastie, kde je energia lietajúcej hviezdy #6,#8. Ak máte v tomto roku v obývačke alebo pracovni túto energiu, zaveste si ju do okna a podporte priaznivé energie. V tomto roku...

  4,90 €
Zobraziť 1 - 12 z 37 položiek