Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Poradenstvo feng shui Vám ukáže správnu cestu ako si zharmonizovať svoje byty,domy, záhrady alebo podnikateľské priestory v súlade s feng shui. Ukáže cestu správneho usporiadania nábytu, farieb,dekorácií,symbolov,......ako využiť resp. ošetriť daný priestor aby vám priniesol úžitok, pohodu, zdravie a šťastie.

Čo všetko vám môže tento rozbor pove...

Poradenstvo feng shui Vám ukáže správnu cestu ako si zharmonizovať svoje byty,domy, záhrady alebo podnikateľské priestory v súlade s feng shui. Ukáže cestu správneho usporiadania nábytu, farieb,dekorácií,symbolov,......ako využiť resp. ošetriť daný priestor aby vám priniesol úžitok, pohodu, zdravie a šťastie.

Čo všetko vám môže tento rozbor povedať ?

- večné hádky s partnerom, hádky s nadriadeným alebo s úradmi, so susedmi, ohováranie

- prečo to partnera / partnerku ťahá preč

- osamotenie

- strata príjmu - neúspešné podnikanie

- deti sa zle učia, majú nevhodných priateľov

- zlý spánok

- časté zranenia rúk a nôh

- choroby menšieho charakteru, obličkové ochorenia, rakovina, ...

Viac

Feng Shui Poradenstvo  15 produkty

 • filer on a row:
 • -50%

  Nový a lepší - stolný Feng Shui kalendár 2018. Nikdy nebolo jednoduchšie ako práve s touto pomôckou, využiť dobré udalosti roka a mesiaca. Ba čo viac, možnosť vedieť proti čomu sa máme chrániť v prípade zlých možných období roku 2018.

  14,90 € 7,45 €
  6 Recenzia(e)
 • Kedy je potrebné sektor lásky a partnerstva aktivovať?

  13,00 €
  3 Recenzia(e)
 • Lietajúce hviezdy II patria k najstarším a najpoužívanejším školám Feng Shui. Podstatou lietajúcich hviezd sú energetické vplyvy priestoru, času a ľudí žijúcich v dome. Poradenstvo LIETAJÚCE HVIEZDY II vám ponúka vsadenie ročných vplyvov do vašej periodickej mriežky.

  30,00 €
  1 Recenzia(e)
 • Analýza detskej izby Vám ponúka kompletný návrh a ošetrenie vypracované priamo pre Vaše dieťa. Farebné, materiálové, dekoračné riešenie, usmernenie toku energie CHI, najvhodnejšie umiestnenie postele a pracovného stola s cieľom zdravia a celkovej pohody.

  41,00 €
  1 Recenzia(e)
 • SPÁLŇA podľa FENG SHUI - spite podľa jednoduchých pravidiel Feng Shui - v spálni strávite 1/3 Vášho života - spálňa je hotová veda - spálňa – miesto pokoja, toto všetko si nájdete na internete a v mnohých knihách. Ale to, že každý  byt, dom  má svoje priaznivé a nepriaznivé energie a ktoré to sú práve vo vašej spálni o tom sa už nedočítate. Ktoré smery...

  44,00 €
  3 Recenzia(e)
 • Návrhy a ošetrenia vo vašej kancelárii ušité priamo pre vás.Analýza obsahuje rozmiestnenie pracovných stolov, nábytku, farby, dekorácia a symboly feng shui. Aktivácia sektorov podľa svetových strán, astrológia podľa kua čísla, nebezpečné vplyvy a ako sa pred nimi ochrániť. CENA DOHODOU od 50,- eur

  50,00 €
  5 Recenzia(e)
 • Pri zariaďovaní kuchyne rešpektujte živly. Môže vám to zachrániť vzťah. Vo východných krajinách bola kuchyňa vždy posvätným miestom s energiou zdravia pre celú rodinu. Rodiny vedeli že to ako a kde si zriadia v dome kuchyňu ovplyvní ich vitálnu energiu, dlhovekosť aj šťastie a mier.

  50,00 €
  1 Recenzia(e)
 • Čo všetko vám môže tento rozbor povedať ? - večné hádky s partnerom, hádky s nadriadeným alebo s úradmi, so susedmi,       ohováranie - prečo to partnera / partnerku ťahá preč - osamotenie - strata príjmu - neúspešné podnikanie - deti sa zle učia, majú nevhodných priateľov - zlý spánok - časté zranenia rúk a nôh - choroby menšieho charakteru, obličkové...

  70,00 €
  2 Recenzia(e)
 • Záhradné poradenstvo ponúka rady a odporúčania akosi si zariadiť vašu záhradu okolo domu alebo chaty podľa princípov feng shui.

  100,00 €
 • Lietajúce hviezdy I patria k najstarším a najpoužívanejším školám Feng Shui. Poradenstvo LIETAJÚCE HVIEZDY I vám ponúka presný výpočet mriežky lietajúcej hviezdy vo vašom byte či dome s opisom vplyvov hviezd ,....

  100,00 €
  3 Recenzia(e)
 • Štúdium feng shui level I. Jednoduchým spôsobom vás naučíme ako zlepšiť svoj život aplikovaním umenia Feng Shui. 

  133,00 € 100,00 €
 • Poradenstvo v oblasti bývania-farby, symboly,uspriadanie nábytku podľa učenia feng shui.

  130,00 €
  1 Recenzia(e)
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek