Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Čínsky horoskop s 12 ročným cyklom zvierat potkan, byvol, tiger, zajac, drak, had, kôň, ovca, opica, kohút, pes, prasa má každý rok znaky a charakteristiky daného zvieraťa.  Týchto 12 zvierat sa spája s jedným z piatich prvkov: oheň (kôň a had), zem (pes, drak, byvol  a ovca), kov (opica a kohút), voda (prasa a potkan)  a drevo (tiger a králik)....

Čínsky horoskop s 12 ročným cyklom zvierat potkan, byvol, tiger, zajac, drak, had, kôň, ovca, opica, kohút, pes, prasa má každý rok znaky a charakteristiky daného zvieraťa.  Týchto 12 zvierat sa spája s jedným z piatich prvkov: oheň (kôň a had), zem (pes, drak, byvol  a ovca), kov (opica a kohút), voda (prasa a potkan)  a drevo (tiger a králik).

V tradičnej čínskej astrológii sa dvanásť zvierat môže ďalej kategorizovať do 4 skupín troch zvieracích spojencov, kamarátov alebo priateľov (tzv. trojuholníkové afinity), tiež známe ako San He (tri harmónie). 

Každá z týchto skupín má tri živočíšne príznaky a tieto sú známe ako spojenia horoskopu. Tieto trojice majú podobné charakteristiky a pomáhajú si navzájom, keď sú v núdzi.

Každé znamenie zverokruhu má tiež jedného tajného priateľa. Tento priateľ bude spoľahlivým ochrancom, ktorý vás podrží , keď máte problémy alebo ak potrebujete podporu. Nikdy nesklamú.

Využite možnosti  zlepšenia si  životného šťastia a vytvorte si svoj ochranný štít, spojencov  s doplnením tajného priateľa. Toto spojenie spojencov a tajného priateľa  prinesie energiu šťastia, aby ste prežili život bez prekážok. Budú pri vás v ťažkých chvíľach. Musíte byť opatrný, keď je vaše znamenie pod negatívnym vplyvom, ako je Tai Sui (Tai Sui v roku...je), pretože prinesie veľa ťažkých momentov, zrád od nelojálnych priateľov. Preto majte pred sebou toto spojenectvo, ktoré vám umožní "požičať si" svoje šťastie aj v nepriaznivom roku.

Tieto spojenia prinášajú šťastie od užitočných ľudí vo vašom živote a možnosť získať nielen podporu ale aj dobrú vôľu priateľov.

Znamenie Spojenci Tajný priateľ Konflikt 
Potkan Drak, Opica Byvol Kôň
Byvol Had, Kohút Potkan Koza
Tiger Kôň, Pes Prasa Opica
Zajac Koza, Prasa Pes Kohút
Drak Potkan, Opica Kohút Pes
Had Byvol, Kohút Opica Prasa
Kôň Tiger, Pes Koza Potkan
Koza Zajac, Prasa Kôň Byvol
Opica Potkan, Drak Had Tiger
Kohút Byvol, Had Drak Zajac
Pes Tiger, Kôň Zajac Drak
Prasa Zajac, Koza Tiger                   Had

Viac

Zodiak sošky  31 produkty

 • filer on a row:
 • V 2018 rok zemského psa je rokom víťazstva a šťastia. Na SZ je ovplyvnený hviezdou 1 -úspech a v centrálnom paláci je podpora 9 - prosperita. Toto prináša veľmi priaznivý a úspešní rok nielen pre znamenie psov, ale pre všetkých mužov, otcov rodín, či podnikateľov. Darujte priateľom úspech prosperity roku 2018 AKCIA - 10ks mincí cena 1 eur za ks.

  2,00 € 1,50 €
  2 Recenzia(e)
 • Minca zodiak s vaším znamením prináša šťastie do života, podporuje všetky dobré vlastnosti  daného zvieraťa. Mincu môžete nosiť v peňaženke alebo zavesiť v aute. Pri objednávke uveďte znamenie prosím. Momentálne dostupné - potkan, byvol, zajac, pes, prasa / v inom prevedení ako na foto kôň, drak, opica/

  2,90 €
 • Minca kohút 2017. Minca kohút podporí šťastie v práci, kariére a financiách. Čínsky Nový rok 2017 - rok jinového ohnivého kohúta začne 28. januára 2017.Rok kohúta predpovedá čas na znovuzrodenie, transformáciu a rastu. Nielen pre ľudí narodených v roku kohúta, ale pre každého kto chce aktivovať nové príležitosti roka. Noste tento prívesok stále pri sebe.

  2,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Jádeitový drak podporí šťastie v práci, kariére a financiách.

  3,50 €
 • Jádeitový potkan pre všetkých narodených v roku potkana. Umiestnite si ho na pracovný stôl alebo v obývačke. Alebo ho noste na kľúčoch.Dodáva energiu, poskytuje rovnováhu , prináša šťastie, empatiu, pokoj, plodnosť.

  3,50 €
 • Prívesok jádeitového prasaťa je vhodný pre všetkých narodených v roku prasaťa. Noste ho pri sebe alebo si ho umiestnite  na pracovný stôl alebo v obývačke. 

  3,50 €
 • Jádeitový prívesok tigra je vhodný pre všetkých narodených v roku tigra. Vhodné umiestniť na pracovný stôl alebo v obývačke.

  3,50 €
 • Prívesok jádeitového zajaca je vhodný pre všetkých narodených v roku zajaca. Umiestnite si ju na pracovný stôl alebo v obývačke na východ. 

  3,50 €
 • Jádeitový prívesok hada je vhodný pre všetkých narodených v roku hada. Umiestnite si ju na praconý stôl alebo v obývačke.

  3,50 €
 • Prívesok jádeitovej opice je vhodný pre všetkých narodených v roku opice. Umiestniete si ju na pracovný stôl alebo v obývačke.

  3,50 €
 • Jádeitový kohút podporí šťastie v práci, kariére a financiách.  Čínsky Nový rok 2017 - rok jinového ohnivého kohúta začne 28. januára 2017.Rok kohúta predpovedá čas na znovuzrodenie, transformáciu a rastu. Nielen pre ľudí narodených v roku kohúta, ale pre každého kto chce aktivovať nové príležitosti roka. Noste tento prívesok stále pri sebe.

  3,50 €
 • Jádeitový byvol pre všetkých narodených v roku byvola. Umiestnite si ju na pracovný stôl alebo v obývačke. Alebo ho noste na kľúčoch.Dodáva energiu, poskytuje rovnováhu , prináša šťastie, empatiu, pokoj, plodnosť.

  3,50 €
Zobraziť 1 - 12 z 31 položiek