Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Mandarínske kačice sú odpradávna symbolom lásky. Vždy by mali byť v páre, pretože kačice nedokážu existovať jedna bez druhej, umierajú keď sú samé. Kačice podporujú šťastie v láske a udržujú silu vzťahu, prilákajú nového partnera a posilnia dlhotrvajúci vzťah. Ak sú kačičky obrátené hlavami k sebe symbolizuje toto umiestnenie aj zlepšenie vzťaho...

Mandarínske kačice sú odpradávna symbolom lásky. Vždy by mali byť v páre, pretože kačice nedokážu existovať jedna bez druhej, umierajú keď sú samé. Kačice podporujú šťastie v láske a udržujú silu vzťahu, prilákajú nového partnera a posilnia dlhotrvajúci vzťah. Ak sú kačičky obrátené hlavami k sebe symbolizuje toto umiestnenie aj zlepšenie vzťahov všeobecne, zlepšenie sociálneho života, šťastie, bohatstvo a život bez väčších ťažkostí. Takto vyobrazené kačičky sa najviac používajú ak sú problémy vo vzťahu, ak je niekto obeťou ohovárania a žiarlivosti a tiež k rozpusteniu hnevu. Niektoré kačičky sú zobrazené na koreni lotosu. To ešte umocňuje symboličnost večnej, neutíchajúci lásky a dlhovekosti. Lotosový koreň je totiž veľmi lepkavý a takmer sa nedá od neho odtrhnúť preč.

Viac

Kačky mandarínske  14 produkty

 • filer on a row:
 • Umiestnite si mincu do peňaženky pre nový začiatok vašich nových finančných príležitostí. Fénix predstavuje nielen vstup do domu ale aj do vašej peňaženky, kde prináša nové aktivity. Fénix prezentuje juh, oheň, vstup do domu, priestranstvo a voľnosť.  PRE prvých 100 klientov 2018 - darček hojnosti

  1,50 €
 • Symbol lásky a porozumenia,podpora vzťahu a súdržnosti medzi partnermi a aj priateľmi.

  2,00 €
 • Mandarínske kačice sú odpradávna symbolom lásky. Vždy by mali byť v páre, pretože kačice nedokážu existovať jedna bez druhej, umierajú keď sú samé. Kačice podporujú šťastie v láske a udržujú silu vzťahu, prilákajú nového partnera a posilnia dlhotrvajúci vzťah.

  2,50 €
  2 Recenzia(e)
 • Prívesok mince drak a fénix je mocným ochrancom lásky, partnerstva a manželstva.Posiluje harmóniu vzťahu.

  5,40 €
  1 Recenzia(e)
 • Labuť je  symbolom čistoty, vernosti,  čisté a verné lásky, pevného a láskyplného vzťahu, šťastného a spokojného manželstva Labute žijú výhradne v páre a nikdy nemenia partnera.

  7,90 €
 • Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom je páv prezentujúci lásku a slávu. Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie, hojnosť a lásku.

  9,90 €
  1 Recenzia(e)
 • Kedy je potrebné sektor lásky a partnerstva aktivovať?

  13,00 €
  3 Recenzia(e)
 • Mandarínske kačky z ruženínu s nekonečným uzlom prinášajú šťastie a spokojnosť v láske. Zaveste si ich v spálni k posteli alebo noste stále pri sebe, čím aktivujete energie lásky a partnertsva.

  13,90 €
 • Mandarínske kačky z ruženínu  prinášajú šťastie a spokojnosť v láske. Umiestnite  si ich v spálni k posteli, čím aktivujete energie lásky a partnertsva.

  13,90 €
 • Feng Shui vankúšik  s dvoma vtáčikmi je vhodný do spálne  alebo do obývačky na JZ pre podporu vzťahu alebo manželstva. Hodí sa ako darček pre osobu, ktorá si hľadá partnera, ako podpora pozitívneho myslenia. Veľkosť poťahu 40 x 60cm - predáva sa bez náplne.

  15,90 €
 • Nové

  Mandarínske kačice sú odpradávna symbolom lásky. Vždy by mali byť v páre, pretože kačice nedokážu existovať jedna bez druhej, umierajú keď sú samé. Kačice podporujú šťastie v láske a udržujú silu vzťahu, prilákajú nového partnera a posilnia dlhotrvajúci vzťah.

  24,90 €
 • Feng Shui vankúšik  s dvoma vtáčikmi je vhodný do spálne  alebo do obývačky na JZ pre podporu vzťahu alebo manželstva. Hodí sa ako darček pre osobu, ktorá si hľadá partnera, ako podpora pozitívneho myslenia. Veľkosť poťahu 40 x 40cm - predáva sa bez náplne.

  25,90 €
Zobraziť 1 - 12 z 14 položiek