Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Dračia korytnačka vo feng shui má niekoľko podôb a každá znamená niečo trochu iné. Dračia korytnačka sediaci na minciach a zlatých ingotoch je symbolom šťastia, dlhovekosti, ochrany a harmónie. Niekedy má dračia korytnačka na chrbte malú korytnačku. Malá korytnačka predstavuje vznikajúce príležitosti, či už pracovné, alebo iné. Drak tu znamená š...

Dračia korytnačka vo feng shui má niekoľko podôb a každá znamená niečo trochu iné. Dračia korytnačka sediaci na minciach a zlatých ingotoch je symbolom šťastia, dlhovekosti, ochrany a harmónie. Niekedy má dračia korytnačka na chrbte malú korytnačku. Malá korytnačka predstavuje vznikajúce príležitosti, či už pracovné, alebo iné. Drak tu znamená šťastie, korytnačka dlhovekosť a potomkom môže značiť ako nové príležitosti, tak i plodnosť. Preto je Dračia korytnačka vhodná aj pre zabezpečenie rodiny. Potomok harmonicky stojí vyrovnane na pancieri svojho rodiča. Symbolom rodičovstvo je aj dračia korytnačka s dvoma potomkami na sebe. Tu je aj zrejmá symbolika generačná. Takáto korytnačka zaisťuje zdravie a odvahu celému rodu. Niekedy sa užíva aj symbolu dračia korytnačky s Budhom na chrbte. Tento symbol je symbol šťastia a bohatstva. Najlepšie je umiestniť ju na sever, alebo do východnej časti domu, kde prináša do domu šťastie, hojnosť a bezpečie. Taktiež chráni domov pred negatívnou energiou. V prípade pracovne je dobré umiestniť korytnačku na pracovný stôl vedľa seba, alebo za seba. Korytnačka potom svojho majiteľa chráni, prináša mu prosperitu a zlepšuje vzťahy s okolím. Ak chce majiteľ korytnačky priniesť do domu úspech, je vhodné dať korytnačku na stôl pred hlavné dvere a navečer ju vždy otočiť smerom do vnútra domu. Pridaním zlatej stuhy do papule korytnačky sa zlepšuje tok peňazí a finančné otázky. Červená stuha zlepšuje vzťahy a pomáha v láske a modrá stuha je pre liečenie zdravotných problémov. Dračia korytnačka sa nesmie umiestňovať rovnako ako trojnohá žaba šťastie, do kuchyne a kúpeľne. Tiež sa neodporúča do spálne. Namiesto pozitívneho pôsobenia by došlo k negatívnym reakciám.

Viac

Dračia korytnačka  3 produkty

 • filer on a row:
 • Zlatá dračia korytnačka je symbolom šťastia, radosti a dobrých vzťahov.

  2,50 €
  3 Recenzia(e)
 • Mosadzná dračia korytnačka s pagodou na chrbte  prináša šťastie,radosť a harmóniu. Je to silný symbol podpory, šťastia a hlavne úspechu v škole, v práci, v umeleckom odbore.

  35,00 €
  1 Recenzia(e)
 • Mosadzná korytnačka podporuje zdravie a šťastie. Dračia korytnačka je symbolom sily, odhodlania a prekonania všetkého. Umiestnite si ju k posteli  alebo na miesto s negatívnou hviezdou 2 a 5.

  37,90 €
  2 Recenzia(e)
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek