Zavrieť

Katalóg

Nové produkty

Korytnnačka je symbolo dlhovekosti, stability, sily a podpory. Je to jedno zo 4 svätých zvierat, najdôležtješí symbol dodávajúci pokoj a stabilitu. Aktivuje sa v zadnej časti domu, btu, pozemku alebo na severe. Korytnačka sa používa na odporu rodinných vzťahov, pokoja v rodine, komunikácie medzi rodičmi a deťmmi. Vhodné miesto pre korytnačku je ...

Korytnnačka je symbolo dlhovekosti, stability, sily a podpory. Je to jedno zo 4 svätých zvierat, najdôležtješí symbol dodávajúci pokoj a stabilitu. Aktivuje sa v zadnej časti domu, btu, pozemku alebo na severe. Korytnačka sa používa na odporu rodinných vzťahov, pokoja v rodine, komunikácie medzi rodičmi a deťmmi. Vhodné miesto pre korytnačku je východ kde podporuje zdravie a rodinu. Korytnačka na západe zas podporí deti, umiestnená v obýačke aktivuje lepšiu komunikáciu a radosť v rodine.

Viac

Korytnačka  4 produkty

 • filer on a row:
 • Zlatá dračia korytnačka je symbolom šťastia, radosti a dobrých vzťahov.

  2,50 €
  3 Recenzia(e)
 • Korytnačka je symbolom dlhovekosti, stability a ochrany na životnej ceste človeka. Na severe podporí kariéru a medziľudské vzťahy. Rozmer 2 x 4 cm

  2,50 €
 • Mosadzná dračia korytnačka s pagodou na chrbte  prináša šťastie,radosť a harmóniu. Je to silný symbol podpory, šťastia a hlavne úspechu v škole, v práci, v umeleckom odbore.

  35,00 €
  1 Recenzia(e)
 • Mosadzná korytnačka podporuje zdravie a šťastie. Dračia korytnačka je symbolom sily, odhodlania a prekonania všetkého. Umiestnite si ju k posteli  alebo na miesto s negatívnou hviezdou 2 a 5.

  37,90 €
  2 Recenzia(e)
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek