Zavrieť

Nové produkty

Naučte sa Feng Shui v pohodlí svojho domu!

Jednoduchým spôsobom vás naučíme ako zlepšiť svoj život aplikovaním umenia Feng Shui. V súčasnosti sa stretávam s mnohými nedorozumeniami a chybami v aplikovaní feng shui. Ľudia si myslia, že umiestnením symbolov v určitej zóne, praktizujú feng shui. Avšak nie je to tak. Feng shui je hlavne o štúdiu vonkajšieho a vnútorného prostredia a vplyve prírodných síl. Využitím prírodných prvkov / živlov/ a uskutočnením zmien v okolí, dokážeme zlepšiť naše životy, vzťahy, prosperitu, zdravie a celkové naše bytie.

Feng Shui Harmony pre Vás pripravilo online štúdium, kde máte možnosť naučiť sa všetky dôležité princípy, školy a metódy feng shui.

PRIHLÁSENIE DO ONLINE ŠTÚDIA

VÝHODY ONLINE ŠTÚDIA:

študujete doma v svojom pohodlí , ste neobmedzený časom a priestorom,  nemusíte sa nikomu prispôsobovať, tempo a rozsah štúdia si určujete sami,   k štúdiu si nepotrebujete nič zakúpiť, všetko je realizované elektronicky cez počítač,   minimálne finančné náklady vám zabezpečia kvalitné informácie, ktoré nenájdete v u nás dostupných knihách či médiách,   študujete v anonymite na všetky otázky v online diskusii s ostatnými študentmi vám odpovedá lektor semináru / prístup do online diskusie majú len študenti/ ,  ročný prístup k mesačným prehľadom lietajúcej hviezdy novinky a horoskopy,   svoje vedomosti si môžete overiť v Teste Feng Shui na základe ktorého obdržíte Osvedčenie o absolvovaní štúdia ,  20% zľava na nákup symbolov feng shui v eshope Feng Shui Harmony

AKO POSTUPOVAŤ?

Na základe vašej vyplnenej prihlášky s menom, adresou, emailom a telefónnym kontaktom vám pošlem faktúru na úhradu poplatku. Po obdržaní vašej platby vám umožním prístup heslom a kodom do online školy, kde si môžete stiahnuť pripravené materialy. Po ukonční štúdia a odovzdaní Testu Feng Shui, obdržíte Osvedčenie o absolvovaní štúdia.

Vydajte sa s nami na úžasnú cestu za poznaním čínskeho umenia Feng Shui.

A ČO VŠETKO SA NAUČÍTE?

Štúdium sa rozdeľuje do dvoch úrovní.

Úroveň I ponúka všetky základné informácie, metódy a školy feng shui. Na základe týchto informácií sa budete vedieť zorientovať v spleti množstva verejne dostupných informácií, pomôžu vám zariadiť si svoje bývanie podľa správneho toku energií, ako energie využiť a ošetriť.

ÚROVEŇ I

Úvod do feng shui

História feng shui

Energia CHI a jej prúdenie

Cykly piatich prvkov

Jin a Jang

Kozmická trojica

Skorá a neskorá Bagua,

Loshu

Základné rozdelenie škôl feng shui

Škola tvarov a foriem

Štyri sväté zvieratá

Bagua škola-rozdelenie a aktivácia feng shui symbolmi

Kompasová škola

Riešenie problémových častí domu (bytu)

Trigramy

Astrológia 9*KI

Výpočet kua čísla, Východná a západná skupina ,Priaznivé a nepriaznivé smery

Praktické využitie smerov v dome (kuchyňa, spálňa, vchod, obývačka,pracovňa,detská izba)

Päť elementové domy Feng shui v záhrade

CENA: 133 €  Teraz 100,- EUR

Mám záujem o štúdium feng shui – Úroveň I

 

Úroveň II ponúka hlbšie poznanie toku energií , ktoré sa menia pod vplyvom času a priestoru. Ako si zostaviť svoju mriežku lietajúcej hviezdy a využiť energie vo svoj prospech.

ÚROVEŇ II

Úvod do školy lietajúcej hviezdy

História

Časové periódy 9 hviezd

Zrod hviezdy a mriežka

SITTING a FACING

Výpočet lietajúcej hviezdy

Aktivácia hviezd

Kombinácie hviezd

Ošetrenie hviezd

Ročné vplyvy hviezd

Kaštieľna brána, dračia brána

Praktické využitie lietajúcej hviezdy, príklady

CENA: 168 €  Mám záujem o štúdium feng shui – Úroveň II

pre absolventov levelu I, cena 133eur