Zavrieť

Nové produkty

OBCHODNÉ PODMIENKY

 INTERNETOVÉHO OBCHODU WWW.FENGSHUIHARMONY.SK

stanovujúce obchodné podmienky medzi prevádzkovateľom / predávajúcim a objednávateľom / kupujúcim (ďalej len "VOP")

Podaním záväznej objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito všeobecnými podmienkami ako aj reklamačnými podmienkami a že s nimi súhlasí. Kupujúci má zároveň možnosť sa s týmito obchodnými podmienkami oboznámiť pred odoslaním objednávky. Na tento fakt je náležite pred odoslaním objednávky dostatočným spôsobom upozornený.

 CENA TOVARU

Cena tovaru sa môže zmeniť na našich internet stránkach kedykoľvek bez upozornenia kupujúceho. Avšak zmena ceny tovaru v internetovom katalógu neovplyvní už prijatej objednávky kupujúceho. Pre kupujúceho platí uvedená cena v čase objednávky.

 DODANIE TOVARU

Expedícia objednaného tovaru. Ak nie je v popise objednávaného tovaru uvedené inak, je všetok tovar, ktorý je skladom, expedovaný do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku, alebo jej časť, z dôvodu nezávislého od vôle predávajúceho. Tieto prípady budú riešené individuálnou dohodou.

Zásielky sú odosielané:

Z-POINT cez Zásielkovňu – platba vopred na účet 3,50 EUR

Z-POINT cez Zásielkovňu -  dobierka                     4,10  EUR

GLS na adresu - platba vopred na účet                   4,50 EUR

GLS na adresu – dobierka                                       5,50 EUR

ZADARMO pri objednávke nad  80, - EUR

Zásielková spoločnosť vás zašle informačnú SMS s heslom pre vyzdvihnutie Vášho tovaru vo Vami určenej pobočke zásielkovne.

V prípade, že ste nedostali tovar do 5 dní od zaslania objednávky (na tovar evidovaný ako okamžite dostupný na skladových zásobách) nás prosím kontaktujte.

Pri preberaní tovaru si pozorne prezrite, či nebol obal poškodený počas prepravy. Ak bol poškodený prepravcom alebo počas prepravy, nahláste túto skutočnosť kuriérovi pri preberaní tovaru a vyžiadajte si od neho potvrdenie o poškodení. Neskoršie reklamácie bez tohto potvrdenia nebudú akceptované.

V prípade zjavného poškodenia tovaru v zásielke odporúčame tovar neprevziať od kuriéra a oznámiť nám túto skutočnosť na info@fengshuiharmony.sk alebo  00421 949 862 130.

Preprava zásielky v celkovej hodnote vyššej ako 80 EUR je v rámci Slovenska zdarma.

 DODACIA LEHOTA

Bežná dodacia lehota je 3 pracovné dni ak je tovar na skladových zásobách. Lehota v prípade, že sa tovar nenachádza na sklade môže presiahnuť tento termín a v takom prípade vás budeme informovať o termíne dodania.

Ak ste si zvolili platbu prevodovým príkazom, objednaný tovar bude zaslaný až po pripísaní sumy na náš účet.

 PLATOBNÉ PODMIENKY

Je možné vybrať si medzi nasledovnými spôsobmi platby:

1. Platba dobierkou.

2. Platba prevodom na účet /FIO BANKA/pred zaslaním tovaru na účet

   platba SEPA -  IBAN: CZ4020100000002601194049 

                         BIC/SWIFT:
                         FIOBCZPPXXX

 VRÁTENIE TOVARU A PEŇAZÍ

Ak nie ste spokojný, alebo sa Vám niečo nepozdáva, prosím, skúste sa s nami najskôr spojiť. Snažíme sa byť ústretoví a určite sa dohodneme. Robíme to pre Vás. Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia bez udania dôvodu. Ak sa rozhodnete využiť túto možnosť, žiadame vás o dodržanie nasledujúceho postupu:

Pre vrátenie tovaru musia byť dodržané tieto podmienky:

- Tovar nesmie byť použitý

- Tovar nesmie byť poškodený

- Spoločne s tovarom musí byť poslaný aj doklad o kúpe – faktúra. Stačí nám preposlať kópiu faktúry

   z Vášho  osobného  účtu  na našej web stránke.

- Tovar neposielajte dobierkou. Doporučujeme aby ste si tovar poistili a poslali ho doporučene, pretože za prípadné straty alebo poškodenie      počas prepravy vráteného tovaru neručíme.

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru vám peniaze za vrátený tovar zašleme na váš účet do 14 pracovných dní od prijatia tovaru na našej adrese.

V prípade nesplnenia niektorých z vyššie spomenutých podmienok pre vrátenie tovaru vám nebudeme akceptovať vrátenie a tovar bude vrátený späť na náklady odosielateľa.

 

Adresa pre vrátenie tovaru: prosím o kontaktovanie na tel.čísle 0949 862 130 obratom Vám zašleme spôsob a miesto pobočky v blízkosti Vášho bydliska pre dodanie tovaru.

ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY ZO STRANY ZÁKAZNÍKA

Pre zrušenie objednávky nás kontaktujte telefonicky (0949 862 130) alebo emailom (info@fengshuiharmony.sk).

ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY ZO STRANY DODÁVATEĽA

Vyhradzujeme si právo na zrušenie objednávky alebo jej časti či upraviť počet kusov na nižšie počty v týchto prípadoch:

- Tovar sa už nevyrába alebo nepredáva

- Výrazne sa zmenila cena tovaru

- Skladom nie je požadovaný počet kusov tovaru

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

K všetkým Vašim dotazom týkajúcich sa objednávok, dodacích termínov, k skladovým zásobám, sortimentu, k doprave tovaru, k vráteniu tovaru, k reklamáciám nás kontaktujte na:

- Telefón 0949 862 130 (Po-Pia od 9:00 do 14:00)

- E-mail: info@fengshuiharmony.sk

OCHRANA OSOBNÝCH DÁT

Osobné údaje poskytnuté kupujúcim (meno, adresa, telefón atď.) sú zhromažďované a ukladané do databázy obchodu www.fengshuiharmony.sk a to po dobu neurčitú. Pri objednávke sú povinne vyžadované iba údaje nevyhnutné pre úspešné vybavenie objednávky. Poskytnuté údaje budú použité pre vybavenie objednávky, k vybaveniu reklamácie, poprípade k vráteniu tovaru. Údaje sú k dispozícii iba povereným pracovníkom obchodu www.fengshuiharmony.sk a nie sú poskytované tretím stranám s výnimkou subjektov poskytujúcich prepravy tovaru.

Po vybavení objednávky sú údaje archivované a sú použité k účtovným a štatistickým účelom. Na telefonickú alebo písomnú žiadosť kupujúceho môžu byť osobné údaje v databáze predávajúceho zmenené alebo odstránené. Záväzným potvrdením objednávky súhlasí kupujúci so spracovaním svojich osobných údajov s vyššie uvedeným rozsahom.

ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

Tieto obchodné podmienky platia od 5.12.2016. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeniť tieto obchodné podmienky bez predošlého upozornenia.