Zavrieť

Nové produkty

Spálňa podľa Feng Shui. Zväčšiť

Spálňa podľa Feng Shui.

SPÁLŇA podľa FENG SHUI

- spite podľa jednoduchých pravidiel Feng Shui

- v spálni strávite 1/3 Vášho života

- spálňa je hotová veda

- spálňa – miesto pokoja, toto všetko si nájdete na internete a v mnohých knihách.

Ale to, že každý  byt, dom  má svoje priaznivé a nepriaznivé energie a ktoré to sú práve vo vašej spálni o tom sa už nedočítate. Ktoré smery pre lásku a zdravie patria práve vám?

Viac detailov

44,00 €

Popis

TERAZ je tu jedinečná možnosť práve pre vás. 

Poďme analyzovať vašu spálňu a podľa toho určíme vhodný dizajn, smer spania oboch partnerov a podporíme smer lásky, zdravia a symbolov určených práve pre vás.

Podľa energií lietajúcich hviezd a svetovej strany určíme celkový dizajn vašej spálne. Podľa dátumu narodenia určíme smer spania na váš priaznivý smer ZDRAVIA . Navrhneme Vám symboly Feng Shui určené práve pre vás pre aktiváciu lásky a vzťahov. Farby, ktoré vás podporia alebo balancujú.

Lietajúce hviezdy I patria k najstarším a najpoužívanejším školám Feng Shui. Podstatou lietajúcich hviezd sú energetické vplyvy priestoru, času a ľudí žijúcich v dome. Iný priestor a čas ponúka úplne iné možnosti a iný osud pre každého z nás. Neexistuje dokonalý dom , ktorý by priniesol šťastie pre každého. Feng shui je jedinečné v tom, že človek si môže dopredu určiť a vybrať priestor v ktorom bude bývať, energie ktoré bude prijímať a z toho vychádzajúce vplyvy, ktoré ovplyvnia jeho šťastie v živote. Lietajúce hviezdy sú horoskopom domu. V daný moment výstavby dom získava energie, ktoré tam ostávajú a pôsobia na ľudí žijúcich v dome, až kým nedôjde k rozsiahlejšej rekonštrukcii. Tieto energie sa volajú periodické hviezdy.

Potrebné podklady pre prácu

• presný pôdorys bytu, domu

• dátum /rok/ výstavby stavby - pokrytia strechy

• dátumy veľkých rekonštrukcií, prístavieb

• dátumy a hodiny narodenia 


Recenzie

Napísať recenziu

Spálňa podľa Feng Shui.

Spálňa podľa Feng Shui.