Zavrieť

Nové produkty

Znížená cena!

-50%

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA Zväčšiť

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA

Nový a lepší - stolný Feng Shui kalendár 2018.


Nikdy nebolo jednoduchšie ako práve s touto pomôckou, využiť dobré udalosti roka a mesiaca. Ba čo viac, možnosť vedieť proti čomu sa máme chrániť v prípade zlých možných období roku 2018.

Viac detailov

7,45 €

14,90 €

Popis

Kalendár 2018 je oproti roku 2017 doplnený o 

- LUNÁRNY KALENDÁR - odporúčanie pre deň - spln a nov

- Priaznivé a nepriaznivé dni pre čínske znamenie daného dňa tzn.že budete vedieť, či je      priaznivý alebo nepriaznivý deň pre dôležité stretnutia, podpisy zluv, pracovný pohovor,      začatie nového projektu, prezentácia, začiatok cesty, svadba, ...
POZOR čítajte nižšie, ktoré znamenie z vášho dátumu narodenia vypovedá o zdraví, práci či partnerovi.

    

- Ročné lietajúce hviezdy 2018 a ich ošetrenia

- Mesačné lietajúce hviezdy 2018 - podrobný rozpis daného mesiaca a ošetrenia

Vďaka našej tabuľke si môžete sledovať v kancelárii, facingu domu, či bytu, vchode domu alebo spálni dobré a zlé hviezdy nielen ročné, ale aj mesačné. Tieto Vám môžu pomôcť získať nečakane finančný zisk alebo ochrániť pred krádežami, nešťastím, nehodami a mnoho iného.

S určením svetových strán či tzv.„tváre domu“- facingom domu Vám po objednaní kalendára vieme pomôcť. Stačí napísať na info@fengshuiharmony.sk

Škola lietajúcej hviezdy jej jednou z najpoužívanejších metód feng shui. Jednoduchými symbolmi vieme podporiť alebo ošetriť prítomnú energiu, ktorá v daný moment obýva daný sektor nášho bytu alebo domu. Pohyb lietajúcej hviezdy vyplýva z Loshu, je to 9 energií, nazývaných aj hviezdy ktoré majú svoju špecifickú energiu alebo element. Zahŕňajú smer, šťastie, farbu, vplyv na jednotlivý orgán, časť tela i vplyv na životnú sféru.

Lietajúca hviezda vychádza z 20 ročných periód, momentálne máme 8 periódu so silným vplyvom zemskej energie. Súčasná perióda začala v roku 2004 a trvá do roku 2023. Od periódy sa odvíja vplyv a účinok jednotlivých hviezd, medzi priaznivé patrí 1,4,6,8 a 9 a nepriaznivé sú 2,3,5 a 7. V každom roku sa tieto energie menia a obývajú daný sektor počas celého roku. Do jednotlivých oblastí prinášajú energiu a tá zas vplýva na ľudí a udalosti. Zmena týchto energií nastáva každý rok okolo 4.februára, preto je dobré v tomto období skontrolovať svoje najdôležitejšie miestnosti a rozmiestniť ošetrenia. Okrem symbolov a dekorácií, prítomné energie aktivuje aj vaša prítomnosť, hluk a zvuk, renovácie,...

Prvou najdôležitejšou miestnosťou je hlavný vchod. Zistite v ktorom sektore sa nachádza, aká je prítomná ročná lietajúca hviezda a aplikujte ošetrenie. Ak sa vo vchode nachádza priaznivá energia, samotným otváraním dverí alebo symbolom šťastia podporíte pozitívne energie, ktoré vchodom prichádzajú. V prípade nepriaznivej energie vo vchode, udržujete tu ticho, nerenovujte a aplikujte ošetrenie.

Druhou dôležitou miestnosťou je kuchyňa a šporák, treťou vaša spálňa. Spálňa s priaznivou energiou prináša šťastie, zdravie a pohodu, energie sú v harmónii. V spálni sa nikdy nepoužíva voda ako podpora hviezdy 8, vhodnejší je krištáľ, Budha,... Ak sa do spálne dostane nepriaznivá hviezda, vaše zdravie, vitalita a celkový prospech budú narušené. Využite tu hlavne kovovú Wu Lou tekvicu a kovové dekorácie na oslabenie negatívnej zemskej hviezdy.

Čínsky horoskop BAZI – 4 piliére osudu –  čítanie ročných horoskopov.

V kalendári Feng Shui si sledujete čínske znamenie nielen ročné. Toto nám ukazuje  len vonkajšie vplyvy voči nám. Preto ak Vás zaujíma zdravie, práca či partner v danom roku, vložte si do tabuľky (http://www.psychicscience.org/pillars.aspx) svoj dátum narodenia a následne si prečítajte ročný horoskop, či sledujte priaznivé a nepriaznivé dni v ročnom kalendári Feng Shui pre dané čínske znamenie.

 

V ROKU narodenia – tento piliér hovorí o vašich vzťahoch s okolím v práci, s verejnosťou, či úradmi ale aj úrazy.  Je to váš tzv. kabát tela.

V MESIACI narodenia – tento piliér je spojený s vašou prácou a rodinou, ale aj zdravím.

V DNI narodenia – tento piliér si spojený s vašim partnerským vzťahom.

V HODINE narodenia - posledný pilier hovorí o deťoch a vašom vnútri, pocitoch.

Príklad: To znamená, že v prípade nášho klienta na obrázku, máme
year -rok  dragon - draka, takže pre vzťahy s verejnosťou si sleduje draka. Pre month - mesiac, čiže prácu a rodinu si sledujte rabbit - zajaca. Pre partnerský vzťah je tu znova znamenie dragon - drak. Preto v ročnom horoskope si prečítame informácie o drakovi v súvislosti s úradmi a partnerstvom. Rodina a práca bude spojená so znamením zajaca.

Preklad z angličtiny:

FOUR PILLARS CALCULATOR – 4 piliére osudu kalkulátor

HOUR – hodina, Day – deň, Month – mesiac, Year – rok

Znamenia:

Rat – Potkan , Ox – Byvol , Tiger- Tiger, Rabbit – Zajac, Dragon – Drak, Snake – Had, Horse – Kôň, Goat – Koza, Monkey – Opica, Rooster – Kohút, Dog – Pes, Pig - Prasa

 

Ak máte záujem o rozbor vašej BAZI tabuľky, môžete ma kontaktovať prodtredníctvom e-mailu. Rada sa s vami podelím o moje vedomosti z tohto krásneho učenia čínskej astrológie.

Kontakt: info@fengshuiharmony.sk

Cena poradenstva je 70 € / z dôvodu plných termínov na rozbory berieme objednávky až od 01.07.2018/
Cena poradenstva ročného horoskopu na mieru je 30€ 

Prajem vám veľa užitočných a nápomocných informácií,
GABRIELA Horáčková Voštináková - Feng Shui Harmony. Viac o BAZI

Recenzie

Napísať recenziu

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA

Feng Shui kalendár 2018 - NOVINKA