Zavrieť

Nové produkty

Nové Kuan Jin mosadzná soška Zväčšiť

Kuan Jin mosadzná soška

Kuan Jin mosadzná soška ochraňuje pred negatívnou energiou. Prináša rovnováhu, pokoj a radosť do života. Kovová energia vás chráni pred nehodami, stratou, úrazom, bankrotom a chorobami.

Kuan-jin je čínska, väčšinou ženská podoba pôvodne indického bódhisattvu súcitu Avalókitéšvary. Je symbolom nekončiaceho milosrdenstva a dobroty, ktorú táto Bodhisattva predstavuje.

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

45,00 €

Popis

Hovorí sa, že keď už mala byť osvietená a mala sa stať Budhom, radšej si zvolila zotrvať vo svojom pôvodnom stave a ďalej pomáhať svetu.

Vo Feng shui pomáha ľuďom získať späť nádej a dostať sa z najväčších ťažkostí, ktoré môžu človeka stretnúť. Pomáha prekonať ťažké choroby , závažné rodinné alebo spoločenské problémy, problémy s kariérou, deťmi, alebo stratou milovaných.

Úplne ženskou bytosťou sa stala v dvanástom storočí, keď sa stala ochrankyňou matiek a bohyňou matiek. V niektorých budhistických chrámoch je však aj teraz zobrazovaná ako sediaci muž, oblečený v budhistickej róbe. Väčšina sôch sa díva dolu, aby mohla počuť hlasy tých, ktorí ju žiadajú o pomoc. Niektorí učenci si všimli aj nápadné podobnosti Kuan-jin a Panny Márie. Kuan-jin je občas zobrazovaná v podobnej póze, zvierajúca v náručí malé dieťa, práve ako Panna Mária. Obe postavy sú patrónkou matiek a ochrankyňou nenarodených. K tomuto splynutí najskôr došlo v 16. storočí, kedy Španieli prišli kolonizovať Čínu. Kuan-jin je tiež niekedy titulovaná ako Bohyňa milosrdenstva. Ako Bohyňa matiek a plodnosti je vhodná aj do spálne, tu zvyšuje možnosť otehotnenia a pomáha tehotným ženám s bezproblémovým priebehom tehotenstva. Po narodení dieťaťa sa potom stará o jeho zdravie a chráni ho pred všetkými negatívnymi vplyvmi. 

Recenzie

Napísať recenziu

Kuan Jin mosadzná soška

Kuan Jin mosadzná soška