Zavrieť

Nové produkty

Kategórie blogu

Najnovší blog

Nedávne komentáre

 • 2
  Dec
  Gabriela Horáčková Voštináková
  Dobrý deň pán Peter....
 • 2
  Dec
  Peter
  Dobrý deň chcel som sa...
 • 2
  Dec
  Milan
  Ďakujem Vám. Pochopil som. Dám ho...
 • 2
  Dec
  Gabriela Horáčková Voštináková
  Sedenie tvárou k stene Vás dáva...
 • 2
  Dec
  Milan
  A keby som dal stôl k dverám...

Značky blogu

Čakry
Čakry
24
Feb
0

Čakry majú schopnosť energie prijímať - pretvárať - a vyžarovať. V tom je ich potenciál a každý svojou vlastnou vôľou a iniciatívou môže prispieť k ich harmonizácii.

Gabriela Horáčková Voštináková BlogO čakrách 


Naše telo má navzájom prepojenú sieť kanálov, ktoré sú schopné prijímať a pretvárať životodarnú energiu z okolia, vesmíru, hovorí sa jej napr. Chi, prána. Jednotlivým zásobníkom energie (predstavme si ich, ako lievik kmintajúcich energií v jednotlivých bodoch tela), hovorí sa im čakry. 
Každé toto centrum sa otáča a vysiela energiu na určitej frekvencii. Čakry, v ktorých sa sústreďujú naše jemnohmotné energie, tvoria naše energické telo. 

Pokiaľ sú čakry v harmónii - sme zdraví, vitálni a cítime sa dobre. Tradične sa uvádza systém 7 hlavných čakier, je ich ale oveľa viac. O tom, kde sa ktorá čakra presne nachádza a ako sa volá či akú farbu má, ktoré orgány v tele ovplyvňuje, si môžete prečítať v knihách či nájsť na internete. 

V praktickom živote ide hlavne o to, vedieť si udržiavať tieto centrá v harmónii. Viem, že to nie je vždy jednoduché, pretože nás v živote ovplyvňuje rad negatívnych energií (rôzne situácie, šoky, strachy ..), ktoré cítime vedome alebo nevedome .... niektoré si pripúšťame viac, sme sklamaní, cítime, zlosť, zažívame sklamanie, proste podliehame emóciám. To všetko sa odráža na stave vašich čakier, dochádza k disharmónii, niekedy až k úplnej blokácii čakier. 
Ak v "tom" zostávame dlhšie ... má to samozrejme vplyv na naše zdravie a psychiku. 

Naopak, keď otvoríme srdce, cítime bezpodmienečnú lásku, radosť a sme spokojní sami so sebou ... sme šťastní ... vysielame krásne vibrácie ... ľudia sa s nami cítia dobre a čo vysielame - sa nám vracia: (máme zdravú a spokojnú rodinu, dobrých kolegov v práci , prichádzajú nám dobré příležitosti..atď.) 

Čakry majú schopnosť energie prijímať - pretvárať - a vyžarovať. V tom je ich potenciál a každý svojou vlastnou vôľou a iniciatívou môže prispieť k ich harmonizácii. 

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa niečo viac o týchto zásobníkoch energie, ktorý majú vplyv na váš duševný a fyzický stav, neváhajte nás kontaktovať ... napíšte nám

Komentár