Zavrieť

Nové produkty

Nové Prívesok dvoch Pi Yao Zväčšiť

Prívesok dvoch Pi Yao

Jádeitový prívesok dvoch Pi Yao  je ochranný symbol pre svojho majiteľa. Je vhodné umiestniť ho do vstupu smerom von, kde odčerpá všetku negatívnu energiu a do domu prinesie radosť a šťastie .

V aute pôsobí ako ochranca, svojho majiteľa sprevádza na cestách a vždy ho privedie v bezpečí späť domov.

Veľkosť : 3x 3x8cm dvaja pi yaovci, celý prívesok 30cm

Viac detailov

13,50 €

Popis

V Ázii je Pi Yao pred každou bankou ako ochrana a symbol šťastia. Pi Yao Vám prinesie všetko dobré čo si želáte a ochráni Vás pred nebezpečím, stratou a nešťastím .

Je dobré nosiť prívesok s Pi Yaom stále pri sebe, no takáto veľká ochrana by nemala chýbať v pracovni či kancelárii ako symbol nekonečného úspechu a šťastia.

Je to vhodný ochranný symbol pre ročným Grand Dukom, kde ošetruje priestor pred zlou chi. Odporúča sa nosiť hlavne ak ste pod negatívnym ročným vplyvom Grand Duka. Pozrite si predpovede pre vaše znamenie tento rok. Pi yao odvráti všetko zlé.

Je to vhodný symbol pri vstupe do domu, bytu,obchodu,pri vstupe podporí šťastie a ochráni celú rodinu či zamestnancov v podniku.

Hovorí sa že ak si pod Pi Yaa položíte výherný tiket, šťastie sa na vás usmeje.

Jádeit je symbolom čistoty a spojuje sa s čakrou srdca, preto je dobré ak sa nosí najbližšie pri srdci. Ukľudňuje nervy, odstraňuje podráždenosť a prináša harmóniu v srdci. Pôsobí ako čistič orgánov, hlavne ladvin a celého krvného obehu. Pomáha hojiť a udržiavať pomer kyslého a zásaditého prostredia. Zvyšuje plodnosť.

Pi Yao je najčastejšie zobrazovaný s levím telom, dračou hlavou a občas krídlami. Rovnako ako napríklad Fu psy, aj Pi Yao je často v páre. Samec má jeden veľký roh a nazýva sa Pi, zatiaľ čo samica má dva rohy a volá sa Xiu, preto sa nazýva aj Pixiu. Je však pravdou, že toto delenie je v modernej dobe takmer zabudnuté a väčšina Pi Yao je s jedným rohom, či už sa jedná o samca, alebo samicu.

V starej Číne boli Pi Yao využívaní ako ochrancovia hrobiek, sídiel a spoločenských budov, aby odradili zlo a chránili bohatstvo. V najstarších dochovaných pozostatkoch majú okrem krídel sfingy aj kopytá a chvosty.

Celkovo je Pi Yao pozitívna bytosť, ktorá má veľkú magickú moc zbierať energiu bohatstva zo všetkých smerov. Podľa povestí potom takto nazhromaždené bohatstvo, zlato a striebro obzvlášť, pretavil vo svojom bruchu a potom podával svojmu pánovi z otvorenej papule. Tiež sa verí, že dokáže svojou energiou pomôcť v ťažkostiach, ak má mať človek podľa Čínskeho kalendára zlý rok.

Naprieč dynastiami sa jeho úloha nezmenila. Ticho strážil cisárske hrobky, odstraňoval geopatogénne zóny v kráľovských hrobkách, strážil poklady a študovne a celkovo prinášal prosperitu svojej krajine.

Podľa mýtov zbiera Pi Yao bohatstva zo všetkých smerov, skôr sa umiestňovali jeho sochy do všetkých štyroch smerov na strechy budov. Takto umiestnený Pi Yao prináša do domova bohatstvo a prosperitu. Ak sa umiestni pár Pi Yao pred vchodové dvere, bráni vstupu negatívnej energie a prináša energiu pozitívnu. 
Tiež zaisťuje bezpečné vrátenie domov, na tento účel je možné mať aj sošku Pi Yaoa v aute.
Nemal by sa umiestňovať tak, aby sa pozeral k sedačke, k stolu alebo iným miestam, kde ľudia často zotrvávajú. Nesmie sa umiestňovať nad úroveň očí alebo zem, kúpelne či kuchyne, inak môže majiteľovi prinášať negatívnu energiu.

Recenzie

Napísať recenziu

Prívesok dvoch Pi Yao

Prívesok dvoch Pi Yao