Zavrieť

Nové produkty

Wulou podporí zdravie Zväčšiť

Wulou podporí zdravie

Zlatá mosadzná wulou tekvica so stonkou a lístkom prináša celej rodine šťastie a hlave rodinný dlhý život. Aby sa symbol ešte viac energetizoval, tekvica je previazaná červenou stužkou, čím priláka šťastie do vášho domu. Táto wulou tekvica je skvelý darček pre starších ľudí alebo pre ľudí ktorí majú neustále zdravotné problémy.

Viac detailov

12,50 €

Popis

Zlatá mosadzná wulou tekvica so stonkou a lístkom prináša celej rodine šťastie a hlave rodinný dlhý život. Aby sa symbol ešte viac energetizoval, tekvica je previazaná červenou stužkou, čím priláka šťastie do vášho domu. Táto wulou tekvica je skvelý darček pre starších ľudí alebo pre ľudí ktorí majú neustále zdravotné problémy. Čo wulou tekvica vo feng shui symbolizuje? Wulou tekvicu nájdete takmer vo všetkých čínskych príbytkoch. Je to symbol zdravia, dlhovekosti a vitality, prináša šťastie a radosť do života. Podľa učenia feng shui tvar tekvice reprezentuje nebesia a zem, základné formy v učení feng shui. Mnoho symbolov, bohov, postáv a mystických zvierat drží v rukách wulou tekvicu ako jeden z najpoužívanejších symbolov. V metóde lietajúcej hviezdy sa wulou používa hlavne kvôli materiálu z ktorého je vyrobená. Mosadz patrí ku kovu a ten najúčinnejšie oslabuje negatívne zemské energie hviezd , hlavne chorobnej hviezdy 2. Účinným miestom je spálňa, vchod alebo jedáleň. Ďalšou možnosťou pre umiestnenie wulou tekvice je sektor zdravia podľa kua čísla, t.z.v. Tien Yi alebo Nebeský Doktor, ktorý podporuje zdravie a vitalitu každého z nás, je účinný hlavne pri chronických chorobách.

V roku 2016 sa hviezda chorôb nachádza v centre, preto ak tu máte spálňu alebo jedáleň, vystavte si tekvicu na nočný stolík alebo na parapetu okna. Veľkosť malá 6,5 X 3 cm /veľká 12cm/ Material mosadz pozlátena, ktora patri k najpouživanejším materialom vo feng shui, nakoľko predstavuje silnú energiu kovu.

Recenzie

Napísať recenziu

Wulou podporí zdravie

Wulou podporí zdravie