Zavrieť

Nové produkty

Nové Wulou  8 nesmrteľných Zväčšiť

Wulou 8 nesmrteľných

Krásna zlatá mosadzná wulou tekvica s 8 nesmrteľnými je symbolom zdravia, ochrany a šťastia. Pre ochranu ale i pri vážnych ochoreniach sa odporúča vystaviť na nočný stolík k posteli. Všeobecne sa môže dať na podporu zdravia celej rodiny na východ.

Viac detailov

Pozor: Posledné kusy na sklade!

65,00 €

Popis

8 nesmrteľných a 8 trigramov na wulou tekvici môžu pomôcť zlepšiť bohatstvo, moc a dlhovekosť.Boh šťastia, Boh prosperity, Boh dlhovekosti a prítomnosť 8 nesmrteľných s mystickými objektmi pomáha zvýšiť silu 8 periódy /roky od 2004 -  do  2023 /. Preto sa táto považuje za šťastný symbol vo feng shui pre ošetrenie a zlepšenie šťastia v mnohých rodinách.

Tvar tekvice je zobrazením neba a zeme. Vytvára harmóniu medzi nebou, zemou a ľudskosťou.

Čerstvá prírodná tekvica sa v starovekej Číne po usušení používala ako dóza na vodu a aj dóza na uloženie lieku na suchom mieste, čím sa predĺžila jeho trvanlivosť. Preto práve Boh dlhovekosti / Shou/ je často videný s tekvičkou. Wu lou je považovaná za liek na utrpenie a zlepšenie dobrých účinkov pre dlhovekosť a dobré zdravie. Hodí sa ako darček pre priateľov, rodičov, partnerov k narodeninám pre dlhý a zdravý život.

Rozmery : 11 x 19 cm.

Recenzie

Napísať recenziu

Wulou  8 nesmrteľných

Wulou 8 nesmrteľných