Zavrieť

Nové produkty

Zvonkohra Lásky

Krásna zvonkohra so 6 zvončekmi prezentuje prosperitu budúcnosti, ktorá je navyše v roku 2018 v centrálnom paláci našich domov. Doplnkom je páv prezentujúci lásku a slávu.

Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie, hojnosť a lásku.

Viac detailov

9,90 €

Popis

Ohromujúci krásny páv je považovaný za prejav nebeského Phoenixu - Fénixa na zemi. Jeho fascinujúce farby a ,,tisícky očí'', ktoré sa pozerajú na jeho krásny chvost, sa považujú za silnú podporu slávy a šťastia vo Feng Shui. Zvyšuje ochranu a povedomie. Tento krásny vták symbolizuje okrem krásy a lásky aj možnosť pritiahnúť si k sebe partnera/ku.

Krásna zvonkohra s pávom a 6 zvončekmi  aktivuje vašu prosperitu a hojnosť. Zaveste si ju k hlavným dverám alebo do miestnosti kde chcete aktivovať šťastie a hojnosť. 

Každý rok sa energia úspechu 1, šťastia 6, hojnosti 8 alebo prosperity 9 nachádza na inom mieste. Sledujte kde sa nachádzajú tieto hviezdy tento rok. Zvonkohrou si dokážete v hlavnom vchode, spálni či jedálni ošetriť aj ročné negatívne hviezdy ako sú choroby 2, nešťastie 5. Pozor vyznite sa hádavej 3. 


Energie v aktuálnom roku sa nachádzajú na


Doplnenie informácie o produkte: strieška na zvonkohrách môže byť odlišná ako na obrázku pri zvonkohre páv. Tieto sú vidieť na obrázku pri rôznych druhoch zvonkohier.
Výber je náhodný. Páv je rovnaký. 

Recenzie

Napísať recenziu

Zvonkohra Lásky

Zvonkohra Lásky