ÚSPECH

Bazi - 4 piliére osudu

V dávnych dobách v Číne ľudia nemali rodný list so všetkými údajmi o narodení. Mali kúsok papiera s ich BAZI. Tak ako je teraz rodný list jednou z najdôležitejších listín, takú váhu prikladali ľudia v Číne BAZI. Zvyčajne to bolo prísne chránené a utajované, nakoľko BAZI prezradilo o človeku všetko. Tak ako v iných formách astrológie, aj BAZI využíva dátum, čas a miesto narodenia.

BAZi zvyčajne prekladáme ako OSEM /BA/ CHARAKTEROV /ZI/, niekedy je vyjadrená ako metóda Štyri piliere osudu. BAZI je jednou z častí Čínskej astrológie a jednou z piatich klasických štúdií čínskej civilizácie. BAZi a alternatívne systémy ako Zi Wei Dou Shu a Purple Star vznikli štúdiou a výskumom mnohých Čínskych dynastií, ktoré hľadali ako predpovedať osud a život človeka počas rôznych období života. BAZI nám odhaľuje kto sme, prečo sme tu, aká je naša životná cesta a čo si pre nás pripravil náš život. V dávnych dobách v Číne ľudia nemali rodný list so všetkými údajmi o narodení. Mali kúsok papiera s ich BAZI. Tak ako je teraz rodný list jednou z najdôležitejších listín, takú váhu prikladali ľudia v Číne BAZI. Zvyčajne to bolo prísne chránené a utajované, nakoľko BAZI prezradilo o človeku všetko. Tak ako v iných formách astrológie, aj BAZI využíva dátum, čas a miesto narodenia.

Tabuľka BAZI pozostáva z kombinácií, vzťahov, jin a jang elementov : vody, dreva, ohňa, zeme a kovu. Rok, mesiac, deň a hodina narodenia vytvorí štyri stĺpy osudu s ôsmymi charaktermi, z ktorých BAZI konzultant vyčíta informácie a aspekty v živote človeka. Tak ako Číňania píšu v stĺpcoch, tak aj BAZI je písané v znakoch pod sebou. Okrem vnútorných a skrytých vlastností je možné zistiť zdravotný stav, finančnú schopnosť, nadanie, vzdelávanie, možnosti a príležitosti v živote človeka, ktorá je tá správna a najprirodzenejšia životná cesta, ako je to so vzťahmi s partnerom, deťmi, rodičmi a okolím.

Základ BAZI tvoria štyri stĺpce osudu, ktoré sú doplnené 10 ročnými životnými obdobiami, ktoré napovedia pod akým vplyvom je v danom momente osoba, kde je jej potenciál prípadne slabina, na čo by si mala osoba dávať pozor, čomu sa vyhýbať alebo naopak do čoho investovať, kedy začať nový biznis, kedy sa presťahovať, oženiť či vydať... Správny výklad BAZI nám dokáže pomôcť v pochopení samého seba, našich silných a slabých stránkach a hlavne kedy je ten správny čas na správne rozhodnutie. Preto načasovanie je jednou z najdôležitejších úloh metódy BAZI. Po tisícročia sa Číňania snažili zhromažďovať informácie a znalosti tohto učenia. Pochopením vzťahu medzi človekom, prostredím, časom a vplyvom Univerza odhalili osud a cestu človeka na zemi . Všetko okolo nás podlieha vplyvu času, ktorý sa cyklicky opakuje. A tak aj energie ovplyvňujúce náš život sa cyklicky opakujú a často nám do života prinášajú tie isté pocity, situácie a možnosť rozhodnúť sa. Štúdiom a kalkuláciou BAZI je možné tieto vplyvy odhaliť a využiť vo svoj prospech. Metóda BAZI pochádza už z Dynastie TANG / 618 – 907 n.l./ keď jeden z cisárových astrológov Lee Shi Chong objavil túto metódu. Cisár však zakázal požívanie BAZI pre bežných ľudí, pretože s obával nepriateľov, ktorí by mohli BAZI zneužiť. Počas Dynastie SUNG , astrológ Shi Zi Bing prepísal knihu tejto metódy a základy jeho teórií sa používajú dodnes.

 

Čo potrebujete k analýze BAZI?

K presnému určeniu vašej BAZI tabuľky je potrebný váš dátum narodenia, presný čas a miesto narodenia.

 

Čo môžete očakávať od analýzy BAZI?

Poradenstvo BAZI ponúka zrozumiteľný prehľad energetických vplyvov v čase vášho narodenia vyjadrené vzťahmi medzi elementmi, ich kombináciami prípadne súbojmi. Všetky tieto vplyvy hovoria o vašich vonkajších i skrytých vlastnostiach, nadaniach, možnostiach a príležitostiach vo vzťahoch a financiách . Bazi vám ponúkne vhodné a nevhodné obdobia na dôležité udalosti vo vašom živote ako je napríklad zmena zamestnania, svadba, narodenie dieťaťa, výber povolania a oblasti v ktorej máte šancu uspieť. BAZI vášho dieťaťa vám ukáže cestu, akým smerom by sa mohlo vaše dieťaťa uberať, či sa mu bude dariť v umeleckej , intelektuálnej alebo športovej sfére. A mnoho iných ďalších veľmi zaujímavých informácií o vás.

Ak máte záujem o rozbor vašej BAZI tabuľky, môžete ma kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Rada sa s vami podelím o moje vedomosti z tohto krásneho učenia čínskej astrológie.

Pre akékoľvek dotazy ma neváhajte kontaktovať. Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Cena poradenstva je 70 €  

Cena poradenstva ročného horoskopu je 35€ 

Prajem vám veľa užitočných a nápomocných informácií,
GABRIELA Horáčková Voštináková - Feng Shui Harmony.

MAIN LOGO 01GABRIELA Horáčková Voštináková,
Slovensko a Česká Republika

Janáčková 4, 811 08 Bratislava
IČ: 05763614

00 421 949 862 130

INFO@FENGSHUIHARMONY.SK

©2006-2021 FengShuiHarmony.sk, Hosted on MyDreams VPS server